Tak jsem se slzou v oku (slzou štěstí) zavzpomínal na spolužačky z gymplu, když tak na to koukám :D Jedna z nich, co odmaturovala sotva se čtyřkama (ne pod trikem, tam by propadla) teď prý žije se svým přítelem v Emirátech a studovat už neplánuje :D:D
Komentáře
Kam ty na to chodíš...
Hlavně ta tmavě modrá na těch druhých. :D