Ok... Nadešel okamžik pravdy. Já jsem to taky přečetla. Celý. A viděla jsem film. To obočí bylo děsivé a když pattinson poprvé uviděl Bellu, myslela jsem, že se pozvrací, vážně na to vypadal. Tak, Sethi, užívejme si poslední okamžiky, neboť brzy budeme z tohoto fóra vyhoštěny...
tak tak, vyhoštěny na úkor žárlivého patriarchátu, který nesnese, že někde tam venku existují třpytiví, dokonalí, okouzlující upíři, s postavami jako mramorové sochy adonisů... *smrk*
A četly jste, holky, něco od Kristýny Pivodové? Jestli ne, měly byste to dohnat. Píše taky o upírech, o sexu a o mladých nevybouřených středoškolačkách. ;-)
Děkuji, heade, už nechci. Mám pocit, že by to má psychika nemusela vydržet. A stejně za to může Martin!!! Kdyby konečně dopsal ten Tanec, neměl by nás na svědomí...
Komentáře