fluff říká, že jsou tieflingové potomci lidí, kteří se spojili s ďábly. pokud se tiefling spojí s člověkem, narodí se zase tiefling. neměli by nakonec tieflingové úplně pohltit lidskou rasu? co se stane, když se tiefling spojí s elfem? trpaslíkem? je lidský genom natolik slabý, že tíhne k tomu přejímat vlivy jiných ras, zatímco nelidské rasy se nedokážou přířit, protože se jejich genová výbava navzájem vyvraždí?
Když se tiefling spojí s jinou rasou, už v něm bude jen čtvrtina lidského. Jinak bych neřekl, že je lidský genom slabý, když i ve Startreku vypadaj mimozemšťani jako lidi s gumou na hlavě :))
Komentáře