Bodovačka 2 (od trůnů k tanci)

12829313334313

Komentáře

  • upraveno 31. října 2012
    radši nic :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    :-D :-D @sveva to je takova pekna zaverecna tecka, dekuju :-D
  • @Thorar není zač :D

    Já si nějak nevšimla těch dalších tří (!!) stránek.
    No nic, čas jít spát.
  • Hlasujeme ďalej alebo počkáme do zajtra?
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Ještě pár statistik na závěr skupiny AF.

    Trvala od 15:01 do 22:15, tedy 7 hodin a 14 minut.
    Za tu dobu bylo odesláno 251 příspěvků z toho 123 hlasovacích (včetně jednoho, který se nepočítal)

    Nejvíce hlasovali:
    @Thorar: 10x
    @Michelle: 10x
    @Joe Gyry: 8x
    @Montezuma3: 8x

    Poslední body udělila @Hildegarda a byly to její úplně první udělené body v této nové bodovačce.
  • Děsivá čísla... 8-| :-)
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    Byla to má občanská povinnost! Tak jako bojovat za svou královnu Cersei!
  • 2. hlasování

    Fialka 0 (20)
    Jaqen H'ghar +2 (24)
    Alliser Thorne -1 (18)
    Thoros z Myru +1(22)

    Vezmeme to od spodu - mínusové body u Alisera jsou snad jasné, myslím, že je to klasická postava předurčená padnout na nulu:)

    Fialka - pro mne taková nevýrazná postava, možná je hodná a má spoustu dobrých vlastností, ale já si ji pamatuji jako postavu, co pořád brečí (jasně, že měla důvod, ale to nemění nic na tom, že mne jako postava moc nezaujala)

    Thoros - zhýralý kněz, rytíř, který se za daných okoloností spolu se svými druhy stane psancem - to by stačilo na plusový bod spíš u Berica. Thoros si jej zasloužil překvapením s oživováním postav. Kdo by řekl, že Rudý bůh má takovou moc, ani sám Thoros to jistě nečekal:)

    Jaqen - má smysl k tomu něco dodávat? Zajímavá, tajemná postava s charizmatickým seriálovým ztvárněním...
  • upraveno 1. listopadu 2012
  • upraveno 1. listopadu 2012
    4. hlasování

    Fialka 0 (22)
    Jaqen H'ghar +1 (25)
    Alliser Thorne -1 (16)
    Thoros z Myru +2(25)
  • Musím to opravit...
  • Tohle mě neskutečně sere. Odešlu příspěvek a je přede mnou Thorar. Pak se podívám za deset sekund znova a je najednou přede mnou Nikwen s bodováním...To je fakt na hovno...
  • @kamycak Oprav si to prosím...
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    @Chmur Odesláním příspěvku se ti nerefreshne stránka bohužel.
  • Hmmm....takže ji mám vždy potom ještě obnovit?
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    jo jo, je to potřeba, jinak si toho nevšimneš. Je to takové zvláštní, na žádným foru jsem to ještě neviděl, ale člověk si zvykne :-)
  • 5. hlasování

    Fialka +2 (24)
    Jaqen H'ghar 0 (25)
    Alliser Thorne -1 (15)
    Thoros z Myru +1(26)
  • upraveno 1. listopadu 2012
    6. hlasování

    Fialka +1 (25)
    Jaqen H'ghar +2 (27)
    Alliser Thorne -1 (14)
    Thoros z Myru 0 (26)

    Fialka- nemá ji ráda, odpovídá typu lidí, které moc nemusím, i když chápu, že to je dáno prostředím, ve kterém žila. Ve stávající sestavě dostane ten zbylý plus ona.
    Jaqen H'Ghar- mám nevysvětlitelnou slabost pro literárně-filmové nájemné vrahy. :D Jaqen je jeden z mých nejoblíbenějších vedlejších postava a to se tam stihl propracovat během jedné knihy, prakticky jen svou mluvou a řemeslným uměním.
    Alliser Thorne- everywallhasitsthorne. Ten mínus dostane už jen za to, jak byl ošklivý na Jona. :)
    Thoros- trpím obtížně vysvětlitelnou antipatií k celému Bratrstvu a mrtvolkář rozhodně není výjimkou. Ať ho vezmou Jiní (a ukážou mu, že jen Oni mají nárok tahat mrtvé z hrobů). :D
  • PhoebeaPhoebea I see you
    upraveno 1. listopadu 2012
    7. hlasování

    Fialka 0 (25)
    Jaqen H'ghar +2 (29)
    Alliser Thorne -1 (13)
    Thoros z Myru +1 (27)

    Důvody:
    Jaqen: husťák největší, proto +2
    Thoros: husťák taky +1
    Fialka: není husťák 0
    Allister: pičus -1
  • Hm, ačkoliv se to nezdá, je to celkem těžké hlasování. Alliser je jasný, bohužel mezi vránami je takových podrazáků víc. Zbylým třem bych dala po bodu, na dva nedosahují a nula je taková nějaká.
    Fialka - vadí mi ta ubrečenost. Je sice statečná, ale furt bulí, to by mi praskla hlava. Nakonec jsem dala ty dva body ji, protože mi to trochu připomíná všechny ty holčiny z Afganistánu, Pakistánu, Somálska a já nevím odkud ještě. Prostě je musíme podporovat. (Tímto nechci nějak začínat diskuzi o postavení ženy ve třetím světě, taky s přístupem nás "vyspělých" k této problematice úplně nesouhlasím, jen mi ten Fialčin osud připomíná ty příběhy, které se pak rozmáznou v mediích).
    Jaqen - tam hrozně moc udělal seriál, i když barva vlasů zcela neodpovídala :-)
    Thoros - víc takových knězů!
  • upraveno 1. listopadu 2012
    8. hlasování

    Fialka +2 (27)
    Jaqen H'ghar +1 (30)
    Alliser Thorne -1 (12)
    Thoros z Myru 0 (27)

    Fialka - mám ji ráda, líbí se mi, že zůstala hodnou a milou holkou i přes to všechno, co se jí stalo
    Jaqen - sice je to nájemný vrah, ale i přesto má mé sympatie, velmi zajímavá postava ovliňující děj, doufám, že se s ní ještě potkáme (pokud už se nestalo)...
    Allister - prostě je to hajzl
    Thoros - Thoros je celkem fajn a Bratrstvo mi bylo sympatické (když s nimi byl ještě Beric, pak už ani ne), ale zase tolikrát jsme se s ním nesetkali
  • upraveno 1. listopadu 2012
    9. hlasování

    Fialka +1 (28)
    Jaqen H'ghar +2 (32)
    Alliser Thorne -1 (11)
    Thoros z Myru 0 (27)

    Fialka - to, co si zažila, bych nepřála nikomu, ani se nedivím, že pořád brečí. :/ Se Samem jsou roztomilí a z nějakýho důvodu jim oběma fandím.
    Jaquen - übercool, tajemnej týpek. Jeho postava byla v příběhu Arye takovým pohlazením po duši, jeden z mála světlých bodů. Jsem zvědavá, co má v Citadele za lubem (pokud je to opravdu on).
    Alliser - chápu, že vycvičit muže Noční hlídky není lehkej úkol, ale on je fakt k*k*t!
    Thoros - v téhle skupině na něj zbyla nula. Celkem zajímavá postava, i když úplně nesouhlasím s tím, co v rámci Bratrstva provádí...
  • sarven: Máme ale posilu v mladších fanoušcích:-)))
  • Ano, před odesláním je potřeba obnovit stránku a podívat se, jestli někdo náhodou nebyl rychlejší. Já takhle včera přepisovala svůj příspěvek asi pětkrát, než se mi podařilo ho odeslat včas.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.