Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
1103104106108109394

Komentáře

  • @Everett_Young Mně se líbila ta ústřední myšlenka, kdy Kloboučník nabídl Alence, aby zůstala v Říši divů, krajině snů, a v podstatě zešílela, ale ona se rozhodla zůstat příčetná, vrátit se do normálního světa a splnit si své sny v něm. A Mia Wasikowski se mi v něm líbila strašně moc.
  • @MissUtahraptor A navíc závěrečný song od Avril. Nádhera. Málem jsem při něm zemřel. 8-) :-)
  • @heavy_head 1) mi na Alenku přišla moc stará (já vím že to nebyla ta stejná pohádka jako kniha ale přesto) 2) nevím prostě se mi nelíbí, je taková jemná, křehká jak z porcelánu.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • @Krisa Taky bych zůstala. :D Ale zase jsem to brala tak, že vždycky se nějak může vrátit.
  • @Krisa ne, jen prostě mi tam nesedla. Dal bych tam nějakou jinou herečku. Třeba Kristin Stewart, aby to nízké hodnocení bylo oprávněné. :D
  • @Everett_Young Odporný sadisto! Ihned se omluv a zpytuj své černé svědomí!!! Jak bys mohl takhle zprznit nebohou podhodnocovanou Alenku!!! :evil:
  • @MissUtahraptor Aby mi někdo z vás napsal tohle. Ano tentokrát to byl záměr. Ano, Mia sice vypadá jak z porcelánu ale aspoň nevypadá šlapkoidně. Ale Anne Hathaway se mi tam líbila mnohem víc.
  • Jestli chcete vidět autentický válečný film o válce v Bosně doporučuju Warriors. Je o britské jednotce UN, která má obrněné tranportéry a je nasazená v Bosně. Je o bezmoci vojáků, kteří nemohou zasáhnout, protože "nemají pomáhat při etnických čistkách", proto to je film už podstaty jejich úkolu neakční, v podtatě s nikým nebojují jen pozorují. Taky ukazuje jak těžko se někdo kdo viděl to co oni s tím vyrovnává a vrácí se po misi do normálního života. Je i částečně aktuální když Haagský tribunál osvobodil chorvatského generála Gotovinu ( asi scházel důležitý předpoklad odsouzení není to Srb). Tím samozřejmě nechci říct, že Srbové neprováděli etnický čistky a další zvěrstva. Jinak pokud by jste chtěli vidět trochu jiný pohled na Kosovo, než je obecně prezentovaný, koukněte na český dokument Uloupené Kosovo.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Ta animovaná od Disney se mi líbila víc.
  • @derfel Je to výborný film (Warriors), ale docela dost depresivní...:-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 18. listopadu 2012
  • @MissUtahraptor čteš mi myšlenky.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @derfel Warriors jsem viděla v primě nebo sekundě (8. či 9. třída) a byla jsem z toho totálně v hajzlu ještě asi týden. Hlavně vyklápění "mrtvol" z korby mě celkem poznamenalo. Musím se na to podívat znovu.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    U Warriors bych se ráda podívala na rozšířenou verzi. Ale neexistují k ní české titulky.
  • Válečníci jsou depresivní film a to ještě koukám na čsfd, že jsem viděl nějakou kratší asi cenzurovanou verzi. Taky si řikám, že herec Damian Lewis ( Winters z Bratrstva )co tam hraje má asi ve smlouvě že hraje jen vojáky já jsem ho snad v jiný roli neviděl.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Obsazení mají Warriors perfektní - Winters a Hornblower, co víc si přát :)
  • @derfel: Uloupené Kosovo ČT nepovolila odvysílat v době probíhající protisrbské mediání masáže. Nakonec ho dali asi s ročním zpožděním v nejakém komponovaném pořadu s "nestranným" vysvětlujícím komentářem, aby si na to divák náhodou neudělal vlastní názor. Mezitím zařadila ČT několik zpráv očerňujících Srby z něčeho, co bylo již dříve dementováno jako podvrh. V (té době v ČR) probíhajícím soudním procesu s organizovanou skupinou kosovsko-albánského původu se z obviněných dočasně stali "občané bývalé Jugoslávie", aby to na příslušné etnikum nevrhalo špatné světlo, atd.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 19. listopadu 2012
    Ona to asi nebude cenzura, ale prostě jen kratší verze upravená pro potřeby televize - lepší umístění do vysílacího plánu. Ale to jen odhaduju, nic dalšího jsem si o tom nezjišťovala.
  • Tak dobře vy rejpalové @heavy_head @Montezuma3 bylo to nadprůměrný
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.