@Jay Mozno by bolo lepsie sa spytat odkdy ;) Aspon 2 tyzdne by bolo adekvatne na pocet poviedok. No a plus jeden den k tomu, ak mam rozlustit tie stvorceky :)
Hehe, se mě včera ptal kolega, jestli musí jedenadvacátýho do práce. Jsem mu řek že káza světa je už tak dost hrozná, aby jí ještě komplikovala pracovní nekázeň. :)
Zatím nejsem ani v půlce a- Bohové, lidi! Testovací čtenáři, automatická kontrola pravopisu u "psacího programu" a/nebo klasická Pravidla českého pravopisu! Je to strašná škoda, když se zažeru do čtení a každou chvíli mne z něj odporně násilně vytrhne nějaká hrubka! :(
Asi je trošku pozdě (ale já mám v pondělí a úterý tréninky, takže vůbec nestíhám zjišťovat, co se tu děje), ale Alekovi a Ben Nevis bych chtěla moc poděkovat, protože tohle je opravdu moc hezký předvánoční dárek :-)
Komentáře
JInak bych řekl - celkově méně humoru a vzdor tématu alternativní realita jsou povídky víc navázané na ságu než minule.
Aspon 2 tyzdne by bolo adekvatne na pocet poviedok. No a plus jeden den k tomu, ak mam rozlustit tie stvorceky :)
Spíš dárek k Mikuláškovi, takže díky andělům :-D
Nejpracnější bylo vykopírovat texty z webu, ale za možnost nemuset to číst v práci na monitoru ta námaha stála. :-D
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dGF3ZUg1Y3gzNGdGNldydlg0SVdkX3c6MA
Odkaz naštěstí ano. Ale přidal bych se k dotazu, dokdy se vlastně hlasuje.