Ok, pondělí 17 00 mi vyhovuje. Horší je to, kde? Já to nemám tak obšlápnutý jako vy (i když posledně jste taky nevypadali zrovna zběhle ;)). Vím jen, že něco bývalo v Jungmanovce nad Krakatitem (dnes Netopejr?). A pak jsem slyšel, že dost místa je i v Krásnejch ztrátách, ale bejvá tam prej dost plno...
Omlouvám se... byl jsem zaneprázdněn. Jak píše Dalcor, mně by to v 17h v pondělí vyhovovalo, otázka zní kde... v létě mívají různě v čajovnách změněný provoz a tak. Chtělo by to něco na jistotu s velkým stolem...
A ona se chystá i barevná verze? Pak by to bylo vskutku dokonalé; i když takhle namátkou tam pár novotvarů je (ale jinak ke tvé češtině, všechna čest, já bych si po slovensky nekoupil ani rohlíky). ;)
Komentáře