Povídka č. 12 /3. kolo/ - Ice & Fire

upraveno 1. února 2014 v Povídky
2»

Komentáře

  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Ja chcem robiť hlavne čosi, pri čom sa nenarobím, zarobím veľa peňazí a užijem si život.. A nie, politik to nesmie byť :)
  • @Branislav_Gepeto skus plavbu na chate :)
  • Já jsem klasický případ člověka, co nevěděl, kam se vrtnout, tak šel na fildu. Studuju švédskou a nizozemskou filologii (jazyk + literatura). První dva roky mě to dost bavilo, po návratu z Erasmu ovšem převládá pocit zmaru a odporu k naší katedře. Taky už půl roku přetahuju, takže škola už mě vyloženě otravuje. :)
    Zajímavé uplatnění se najít dá, ale při svém štěstí a průbojnosti skončím v tom lepším případě někde v zákaznických službách, v tom horším u Mekáče. :D
    Přemýšlela jsem i o dalším oboru (dálkově), ale zatím se nemůžu rozhodnout, jestli jo nebo ne...
  • upraveno 4. ledna 2013
    podle vzoru flanker:
    Promoce 2006, magistra pravěké a středověké archeologie na FF UK. Archeolog ve státních službách, ó to zní vznešeně :-)
  • upraveno 4. ledna 2013
    Rozhodování mi trvá dlouho a ještě dýl a nakonec se stejně rozhodnu blbě, takže jsem studium po roce ukončila a teď mě čeká půl roku přebírání flašek v pivovaru a poté příjimačky (snad úspěšné) na jiný obor, neřeknu na jaký, nechci to zakřiknout :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @brbr Archeolog ve státních službách? To je přece Jones.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.