Já sice obdivuji, že je někdo schopný takhle kreslit/malovat, ale to si sakra ten člověk nevšimne, že Ygritte má fakt divný proporce? (hlavně nohy a břicho)
@Ugla Tak a ještě pravým stehnem delším, než levým (vždyť musí mít pravou nohu o skoro půlku delší) Já teda mám taky krátké nohy (bylo mi řečeno, že když sedím v kajaku, tak vypadám skoro jako normální člověk :D ), ale týhle Ygritte mi je skoro až líto.
@Krisa: To si právě pamatuju, žes to psala v tom Ninkwenině kostýmovém topicu. A v tom mém sportovním zas, že máš "jednu ruku dlouhou (nebo spíš krátkou)". Takže určitá podobnost tu je :P
Komentáře
EDIT: oprava - dost se mi to líbí
Ten s maskami je výborný!
Pěkné obrázky k tomuto kolu bodovačky.
Já teda mám taky krátké nohy (bylo mi řečeno, že když sedím v kajaku, tak vypadám skoro jako normální člověk :D ), ale týhle Ygritte mi je skoro až líto.