Alek tichošlápek. Málem bych si toho ani nevšiml. :-) Aneb ponaučení: choďte občas i na hlavní stranu. ;-) Jak se neartikulovaně říká v comicsech: AAAAAAAAARRRRRRRRRRGGGGGGGGGGHHHHHHHHH! :-P
Tohle kolo bylo pěkné. Nevím, jestli je to tím, že prostředím bylo vesměs Západozemí či dokonce Sever. Doufám, že velmi slušná kvalita bude mít šanci pokračovat i nadále. Hodnotil jsem tuším v pátek. Jak jste na tom ostatní se čtením?
Komentáře
Aneb ponaučení: choďte občas i na hlavní stranu. ;-)
Jak se neartikulovaně říká v comicsech: AAAAAAAAARRRRRRRRRRGGGGGGGGGGHHHHHHHHH! :-P
Bude zase verze do Kindlu pro neschopné a líné?
@heavy_head
Že se nestydíš, ignorovat web!
@alek
Já si všimla (šplh, šplh) a chtěla jsem komentovat jako první. Ale nějak mi opakovaně blblo přihlášení a musela jsem si resetovat heslo :(
Doufám, že to bude fungovat.