@Hildegarda Já jsem fakt skoro radši, když téma zadá někdo jinej. Sice nápady mám, ale když bych je pak zadal, najednou bych si začal říkat, proč jsem zadal tohle, tamto by bylo lepší a tak. Takhle musím vyjít s tím co je a kupodivu mi to tak víc vyhovuje.
Taková paralela. Když jsem kdysi blahé paměti hrál první Settlery, měl jsem radši ty pozdější kola, kde byl hrad na pevně stanoveným místě od začátku. Když jsem v prvních kolech přemýšlel, kam ho umístit, pořád jsem se rozhodoval sem, tam, o pár polí blíž k horám nebo k vodě, až mi to nejlepší místo stejně zabral počítač... Zato když mě to vykoplo na konkrétní místo a "poraď si s tím co máš", šlo mi to nějak líp :)
Zajímavé, tak jak sem procházel vítěze tak i přes ovlivnění písní tahle komunita miluje dobré až sladké konce. (Až na 11. což je ovšem ona výjimka, co potvrzuje pravidlo.)
Ano, všichni jsou sice navenek hrozní drsňáci a cynici, ale jakmile přijde na virtuální svět, kde nikdo nikoho nezná, všichni odhalí své romantické místečko v duši a ve skrytu u počítače slzí nad happyendy :-)
@Černá_Alison Já nemám nějakou výraznou potřebu uvěřejňovat svoje veledílo, nepotřebuju žádný ceny (počítačový hry kromě Spider Solitaire nehraji), prostě mě to přijde jako pěkný zvyk a hlavně to má na takový amatéry dobrou úroveň a všechny to baví, takže jestli by to někdo důležitější zase spustil, moc bych byla ráda :-)
@Krisa Pokud se za přičinění nějaké větší síly stane, že žádné 5. kolo nebude, nebudu předstírat, že jsem to dělala zbytečně a klíďo píďo ti to dám přečíst. Ale to je ta nejkrajnější možnost ;-)
Já myslím, že není od věci nějaká ta přestávečka. Já bych se třebas chtěl také zúčasnit dalšího kola, ale teď moc času nemám a dokonce jsem ještě ani nedočetl ty ze 4. kola.
A co to vyhlásit oficielně, ale dát termín až až, ale bude to už vyhlášeno a nějaký ten termín pro orientaci bude, aby lidi věděli, že klidně mohou psát....to by někomu vadilo ? (pro ty co nezajímá seriál je to absolutně zbytečná a dlouhá pauza na nic...)
Vyhlašuje se s prozatím neuvedeným termínem, který bude upřesněn ve vyhlašovacím článku, který vyjde v prozatím neurčeném termínu, nicméně v dohledné době :-)
Komentáře
Byla jsem fakt zvědavá, kdo je autorem :)
Taková paralela. Když jsem kdysi blahé paměti hrál první Settlery, měl jsem radši ty pozdější kola, kde byl hrad na pevně stanoveným místě od začátku. Když jsem v prvních kolech přemýšlel, kam ho umístit, pořád jsem se rozhodoval sem, tam, o pár polí blíž k horám nebo k vodě, až mi to nejlepší místo stejně zabral počítač... Zato když mě to vykoplo na konkrétní místo a "poraď si s tím co máš", šlo mi to nějak líp :)
Ale vážně, chlap nebo ženská?
Ale ak to je chlap, tak sa omluvit musim ja :)
Morag je vsak zenske meno a poviedka mi prisla skor zenska ako muzska.
Ale přece Jarlu nezklameme, vždyť to mělo takový úspěch :-)
(co byste chtěli víc už fakt nikdo neví!)
@Krisa Pokud se za přičinění nějaké větší síly stane, že žádné 5. kolo nebude, nebudu předstírat, že jsem to dělala zbytečně a klíďo píďo ti to dám přečíst. Ale to je ta nejkrajnější možnost ;-)
(pro ty co nezajímá seriál je to absolutně zbytečná a dlouhá pauza na nic...)
Jaké že to jsou témata ?