Poradna
web je plný mudrlantov, ale občas sa oplatí poradiť v úzkom kruhu ľudí, ktorých poznáte. niekto vie aké televízory sa oplatia kúpiť, niekto sa rozumie do opravy auta a niekto....
Kutilovia a odborníci, toto je miesto kde budete velebení nami, čo majú veľa otázok.
Kutilovia a odborníci, toto je miesto kde budete velebení nami, čo majú veľa otázok.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.

Komentáře
Jinak vydavatel by to měl vyměnit taky. Vím, že třeba Talpress tohle dělá běžně bez debat.
Oficiálního zdůvodnění se ti už dostalo - slouží to jako kompenzace týmu, který tě "odchoval". Když nějaký oddíl vychová hráče, o kterého mají zájem např. v extralize, tak za něj musí zaplatit (ještě aby ne, když už to sami provozují na profesionální bázi - smlouvy atd.). Na nižších úrovní to pak slouží převážně k tomu, aby si tak lidé házeli klacky pod nohy, když se někde nepohodnou :roll:
Pokud tvoji sestru volejbal baví, máš lepší zaplatit, než se někde dohadovat. Za kadetku až tolik chtít nebudou a ušetřený čas má větší cenu. Rozhodně nemá cenu si kvůli tomu někde dělat zle, sport má sloužit k tomu, aby lidi bavil a ne, aby si prostřednictvím něj působili příkoří! Já jsem se kdysi "rafnul" s trenérem a asi půl roku jsem pak hrál s klukama z "B-čka". Tehdy to šlo na hostování, páč jsem byl ještě mladé ucho. Při zpětném pohledu to byla pěkná kravina (především z mojí strany), měli jsme si to někde vyříkat někde u piva a bylo by.. Nakonec jsme se také dohodli, akorát nám to chvíli trvalo.
K té druhé věci - musím ti citovat (samozvaného) odborníka na tyto záležitosti, jistého W.F.? :P
Takže v tuto chvíli už nic prostě neuděláme, Klára si může trhnout a tak maximálně fandit a odhlásí se z oddílu A na podzim. Bohužel nesdílím tvůj názor mile si s Veselou promluvit a normálně to vyřešit - tahle fáze je už za námi a jaksi to zkrachovalo. Neříkám, že chyba není v nás, ale to nic nemění na tom, že šanci řešit to klidně a přátelsky je už dávno za námi (a na pivo bych ji stejně nezvala, protože mi vůbec nechutná :-D) Ale děkuji za dlouhou a ochotnou odpověď, zpoždění to rozhodně není, tahle záležitost zůstane aktuální až do podzimu.
2) Chvíli jsem přemýšlela, kdo je to W.F., ale pak mi to došlo a myslím, že se bez citací obejdu :-)
Jestli se trenérky handrkují a přetahují o děti, je to škoda, ale asi s tím nic nenaděláš. Podívej se ale do stanov, mám dojem, že po zaplacení stanovené částky ti svaz přestup prostě vyřídí. Vzhledem k panujícím vztahům bych ovšem dával pozor, aby to nebylo z bláta do louže. Zkusím se na to zeptat kamaráda, který trénuje holky (kadetky, juniorky).
A vůbec, volejbal je hroznej sport, člověka z něj soustavně něco bolí, přes týden se musí utíkat ze školy/práce na zápasy, o víkendech se vstává na turnaje, místo aby se člověk taky někdy vyspal.. Ještě že jsem toho po 25 letech nechal :D @Krisa ti určitě nezaujatě poradí nějakou vhodnou alternativu..
Jen jsem chtěl říct, že 5 dětí ještě nic neznamená, podívej se na Starky, jak to s nima dopadlo :evil: Taková Cat moc dobře věděla, proč chtěla ve Hře ještě jedno dítě..
A až budete s mámou a mrňousem někdy na Šumavě na Klostermannově stezce, přečtěte si tam jednu ceduli. Určitě poznáte, kterou jsem myslel ;-)
Ale kdyby se náhodou mezi třetí a šestou odpoledne poflakovala po HK a neměla do čeho dloubnout, ať přijde, my ji vezmem všema deseti :)
@Ugla Děkuji za ochotu, ale teď už se s tím vážně nedá nic dělat, takže přestupovat bude sestra na podzim. Já jsem se rozhodla, že chci dosáhnout nirvány, takže se z toho nebudu rozčilovat a vztekat.
Všechny sporty jsou hrozný. Sice pořád nadávám, že nic nestíhám a bolí mě záda, kolena, lýtka, všechno, ale v zimě jsem měla nějaký podělaný koleno od prkna a myslela jsem si, že z toho učení a podezřelýho volnýho času asi zhynu. Vstávání na turnaje je ještě dobrý, tam nemusíš vypadat (v rámci možností) krásně. Když ale máš tančit krásnou královnu víl a přijdeš mimořádně nevyspalá po nějakým protáhlejším večírku, to už je problém. :-D
My podnikoví právníci se spokojujeme s málem, když jsou k tomu občas nějaká ta vajíčka ;-)