Tak já začnu - v sobotu večer jsem se dozvěděla, co doopravdicky znamená, že divočáci jsou všežravci. A nikdo mé zděšení nechápe a všichni se tomu smějou! :wall:
To, se mi líbí, to se mi moc moc líbí, a tak toho hnedle využiju a pokud ostatní dámy budou ochotny se taky zapojovat, tak bych měla dva příspěvky: :-)
1) Mám v plánu mikádo ala Mia Wasikowska. Nehodlám tu vést dlouhosáhle diskuse, jestli mi to bude slušet, nebo ne, nebo jako jak, ale spíš by mě zajímalo, jestli s tím má někdo zkušenosti a jestli se z toho dá něco kloudnýho učesat. Úplně na ježka si netroufám (i když by to asi bylo nejpohodlnější) a stejně by mi to asi v baletu nedovolili, ale mikádo mi přece zatrhnout nemůžou, tak jestli z toho jde aspoň culík (předpokládám, že drdol asi ne)?
2) Do výčtu nahoře bych přidala: a) Nesnášíte věčné kydy o politice lidí, kteří tomu vůbec nerozumí a musíte je poslouchat každou neděli? b) nadávají vám všichni, když si stěžujete na psy, kteří vás "oblažují", když jdete běhat? (Právě jsem se vrátila z venku. To zas bylo něco... :-) )
(i když by to asi bylo nejpohodlnější) a stejně by mi to asi v baletu nedovolili, ale mikádo mi přece zatrhnout nemůžou, tak jestli z toho jde aspoň culík (předpokládám, že drdol asi ne)?
@Krisa Sice si úplně neumím představit, cos přesně zažila, ale muselo to být šílený, když já mám problémy i s králíkem, protože mě asi před dvěma lety hryznul a já teď mám panickou hrůzu si ho hladit :spike::-)
U toho, co má Mia vypadá, že by to šlo sčesat do culíku, jinak něco jako drdol by z toho možná šlo vyrobit pomocí sponek, ale nevím jestli jsem ideální rádce, naposledy jsem měla krátké vlasy myslím ve druhé třídě :D obdivuju tě, že máš na to odvahu, já bych to už teď asi nepřenesla přes srdce.
@Lady Sansa Já nic nezažila - bylo mi vysvětleno, co to znamená, ale dost mě to zasáhlo :D
1) Drdol z toho rozhodně neuděláš a pokud si nepohlídáš správnou délku, tak ani pořádně culík a přední pejzy ti budou vypadávat (tu délku si vyzkoušej).
@Dreamer Já těžce přenáším přes srdce ty dredy, co se mi pořád dělají a na to mikádo se odhodlávám už půl roku. Bude to změna, teď mám vlasy po záda, ale šíleně se těším :-)
@Lady Sansa Zalezi, ake mas vlasy. Huste, redsie? Ja som sa napriklad velmi tesila, ked som si v tehotenstve dala urobit kratky uces, na ktory netreba gumicku, ked vracas do hajzla. Ale iba chvilu. Kedze mam velmi huste vlasy, stale to vyzera otrasne, vobec nie ako na obrazku, ktory som kadernicke ukazala, zle sa to upravuje a uz sa tesim, kedy mi to dorastie na ohon.
@Hildegarda Takový zlatý střed, ani ne hustý, ani ne řídký, ale teď už vypadá fakt otřesně, takže pokud s tím do týdne něco neudělám, tak si budu připadat jak bezdomovec. A na účes, na který nepotřebuju gumičku se nechystám, já teď vlastně rozpuštěný ani nenosím. Kdyžtak bych si to nechala o kousíček delší než Mia, pokud by to nešlo, no :-)
Já chci ještě měsíc vydržet a pak taky půjdu pod nůžky, jednak kvůli létu=teplu, druhak kvůli poporodnímu pelichání, ty kratší vlasy na polštáři/zemi/koberci nejsou tak nápadné :-)
Vlasy mám někam k lopatkám. Vždycky jsem měla krátké, max. mikádo, ale od té doby, co mám pimprlata, jsem přestala chodit ke kadeřnici. Ne že by nebyl čas (nechci odstrašit případné matky), ale chtěla jsem si je aspoň jednou nechat narůst. No a teď mě to přestává bavit.
@Lady Sansa Sušný! Moje rebélie oscilovala mezi ježkem, vlasy po pás + obříma zvonáčema a černýma hadrama + černýma vlasama po pás (ve škole se začalo šířit, že jsem dozajista satanistka - co jiného bych totiž taky byla) =D
Komentáře
Tak já začnu - v sobotu večer jsem se dozvěděla, co doopravdicky znamená, že divočáci jsou všežravci. A nikdo mé zděšení nechápe a všichni se tomu smějou! :wall:
1)
Mám v plánu mikádo ala Mia Wasikowska. Nehodlám tu vést dlouhosáhle diskuse, jestli mi to bude slušet, nebo ne, nebo jako jak, ale spíš by mě zajímalo, jestli s tím má někdo zkušenosti a jestli se z toho dá něco kloudnýho učesat. Úplně na ježka si netroufám (i když by to asi bylo nejpohodlnější) a stejně by mi to asi v baletu nedovolili, ale mikádo mi přece zatrhnout nemůžou, tak jestli z toho jde aspoň culík (předpokládám, že drdol asi ne)?
2) Do výčtu nahoře bych přidala:
a) Nesnášíte věčné kydy o politice lidí, kteří tomu vůbec nerozumí a musíte je poslouchat každou neděli?
b) nadávají vám všichni, když si stěžujete na psy, kteří vás "oblažují", když jdete běhat? (Právě jsem se vrátila z venku. To zas bylo něco... :-) )
(i když by to asi bylo nejpohodlnější) a stejně by mi to asi v baletu nedovolili, ale mikádo mi přece zatrhnout nemůžou, tak jestli z toho jde aspoň culík (předpokládám, že drdol asi ne)?
@Krisa Sice si úplně neumím představit, cos přesně zažila, ale muselo to být šílený, když já mám problémy i s králíkem, protože mě asi před dvěma lety hryznul a já teď mám panickou hrůzu si ho hladit :spike: :-)
1) Drdol z toho rozhodně neuděláš a pokud si nepohlídáš správnou délku, tak ani pořádně culík a přední pejzy ti budou vypadávat (tu délku si vyzkoušej).
Inak konecne normalny topic :)
A tahle fotka je tuším z takového toho sedáníčka po tanečních, no to je pravda, tam jsme občas měli dost :-)
@Lady Sansa Sušný! Moje rebélie oscilovala mezi ježkem, vlasy po pás + obříma zvonáčema a černýma hadrama + černýma vlasama po pás (ve škole se začalo šířit, že jsem dozajista satanistka - co jiného bych totiž taky byla) =D
UŽ ZASE?
A navíc - co sakra děláš ve slepičím topicu?