@Branislav_Gepeto podniky emituju akcie (shares), ktore, ked si kupis napr na burze a podniku sa dari, tak rocne ziskavas za jednu akciu par supov odhlasovanych valnym zhromazdenim. Tieto supy sa nasobia poctom tvojich akcii a rovna sa to celkom peknym prachom :)
@Branislav_Gepeto alebo si podnikatel, mas sro a legalne si na vlastne osobne trovy nemozes mesacne vyberat prachy. Mozes to urobit iba raz rocne formou dividend z vlastnej firmy. Co je inak pekna blbost zit z jednej rocnej vyplaty :)
@flanker.27 Smola frajere. Momentalne nemam ani jednu tasku! Tu, ktoru som nosila tri roky kazdy bozi den ( okrem svadieb, kde som mala psanicko) je prave oplakavana, lebo holt kozena, od tolkeho nosenia sa roztrhala a opotrebovala do kabelieho nebicka.
Komentáře
Takže četař Anvil.
Momentalne nemam ani jednu tasku! Tu, ktoru som nosila tri roky kazdy bozi den ( okrem svadieb, kde som mala psanicko) je prave oplakavana, lebo holt kozena, od tolkeho nosenia sa roztrhala a opotrebovala do kabelieho nebicka.