Až září? Ne! Já jsem čekala tak někdy do prázdnin, tralala. :-) Souhlasím s flankerem - koho to baví, tak si na to čas najde vždycky, koho to tak moc nezajímá, tak by si to stejně nepřečetl ani normálně, max jednu dvě. A seriál s tím snad nemá vůbec co dělat, to je hodina (pro některé) týdně.
Ježiš, to září bylo takový plácnutí do vody. Já nemůžu za to, že se toho Alek chytil. :D Ať si deadline určí především ti, co píšou/budou psát povídku, ne...? :)
Komentáře
Souhlasím s flankerem - koho to baví, tak si na to čas najde vždycky, koho to tak moc nezajímá, tak by si to stejně nepřečetl ani normálně, max jednu dvě. A seriál s tím snad nemá vůbec co dělat, to je hodina (pro některé) týdně.