@M1on Problém je v tom že se ve všech falloutech objevuje chyba při spouštění - načte se ti obrazovka pro hlavní menu ale už ne jeho možnosti. Ale pokud se ti tohle stane stačí to 5-15 minut nechat úplně být a ono se to zprovozní.
@Černá_Alison Jediná hra kterou mám zakoupenou a mohu jí hrát přes Steam je Mafia II, takže sbírání kartiček se mě netýká. Na všechno ostatní je tu Razor1911 a Skidrow =D
@Montezuma3 Nee :-) To jsou kartičky, které padají do inventáře při hraní některých her (2x týdně se přidávají nové) a když posbíráš všechny, tak vykraftíš odznáček a do inventáře dostaneš pozadí z té hry, které si pak můžeš dát do profilu a emotikon z té které hry a nějaký slevový kupón na nějakou hru :-) Popravdě některá ta pozadí jsou moc hezká. Zvláště na DOTU a Trine2 se mi líbí :-)
@Everett_Young Tak to nevim, Fallout 1 jsem ještě hrál pod DOSem na 486 a jediný problémy co byly, tak že hra padala při loadingu mezi lokacema. To co popisuješ jsem nezažil ani v jednom díle.
@flanker.27 Pche - se jukni na můj profil a do inventořa - mám jich teď povícero :-p (těch hnusných z cs:go, halflajfu, tf2, borderlands 2 a jiných hnusů jsme se natošup zbavila)
@Montezuma3 Trojka posel smrti už byla naprosto a dokonale tragická. "Vatikán má vždycky pravdu a vatikánská vyslankyně v uplém červeném latexovém oblečku" Naši to neměli dávat z ruky! Jednička je oproti tomu vynikající, nábožensky nezatížená žádnými nesmysly a bláboly a to nehledě na logiku a navíc je fantasticky nadabovaná naší hereckou elitou Fialová, Brzobohatý,...
@M1on Zkusil jsem, byl jsem v closed betě,ale neni tam nic co by mě chytlo. Jediná zajímavá věc jsou ty hráčské questy, ale jinak to je tuctovka. Pravidla DnD 4e nemám rád.
Komentáře
@M1on Fallout 3 jsem hrál na xboxu naprosto bez poblému :-)
Zajímavé :-)
Popravdě některá ta pozadí jsou moc hezká. Zvláště na DOTU a Trine2 se mi líbí :-)
To co popisuješ jsem nezažil ani v jednom díle.
Naši to neměli dávat z ruky!
Jednička je oproti tomu vynikající, nábožensky nezatížená žádnými nesmysly a bláboly a to nehledě na logiku a navíc je fantasticky nadabovaná naší hereckou elitou Fialová, Brzobohatý,...
kdo zkouší neverwinter online?