Co jiného číst?

upraveno 3. ledna 2011 v Literatura
1171820222393

Komentáře

  • upraveno 16. prosince 2009
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. prosince 2009
    To se mi nelíbilo (a taky jsem to pěkně strhal na csfd). Resp. natočený je to vlastně dobře, ale páně režisérovo vidění jde dost proti mýmu.
  • upraveno 18. prosince 2009
  • upraveno 19. prosince 2009
  • upraveno 19. prosince 2009
  • upraveno 19. prosince 2009
  • upraveno 19. prosince 2009
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 19. prosince 2009
  • upraveno 20. prosince 2009
  • upraveno 20. prosince 2009
  • upraveno 20. prosince 2009
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. prosince 2009
    heavy_head: Mám pocit, že tajemství kufříku odhaleno nebylo (už si to moc nepamatuju), ale předevšim nebylo vůbec důležitý, hlavně že bylo pro co se prohánět v autech a pálit do sebe. Nejlepší akční film? Těžká otázka. Každopádně si potrpim na reálně dělaný (ale nejen co se týče techniky natočení, ale i samotnýho průběhu akční scény). Pokud nemluvíme přímo o válečnejch filmech, určitě bych si vzpomněl na filmy Michaela Manna, Baader Meinfof Komplex, některý filmy Riddleyho Scotta, v Children of Men jsou taky akční scény výborný (i když film jako takovej mě až tak neoslovil). Co naopak nesnášim jsou asijský akční filmy, ty jsou pro mě naprosto směšný (ať se tam střílí nebo Jackie Chan kope).
  • upraveno 21. prosince 2009
  • upraveno 21. prosince 2009
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 22. prosince 2009
  • upraveno 22. prosince 2009
    Flanker.27: To mi zní, jako bys sochu od Rodina posuzoval jen podle části od kolem dolů. Co když je ten film-kniha-seriál tak chytrý, že si v první části z formy braku jen vypůjčuje, aby to pak celé postavil na hlavu?
  • upraveno 22. prosince 2009
    Ten argument "musím to vyzkoušet, abych věděl jaké to je" byl vždycky tak trochu na pováženou.
  • upraveno 22. prosince 2009
    Alnag: Ale něco na něm vždycky bylo...
  • upraveno 22. prosince 2009
    Noir: No já ti nevím. Lidé jsou specifičtí tím, že se dokáží učit i z cizí nebo zprostředkované zkušenosti (a dokáží extrapolovat i z toho, co sami nezažili nebo provádět zobecnění na základě dílčí informace s jistou mírou přesnosti). Ostatně kdyby ne, asi bys neměl zaměstnání...
  • upraveno 22. prosince 2009
    Alnag: Ale jo, tomu se nebráním. Pořád si ale myslím, že ty VELKÉ věci musí člověk zažít a vyzkoušet sám, jinak je ta zkušenost hodně špatně přenositelná. A teď rozhodně netvrdím, že je to případ zmiňované brakové literatury. Třeba zkušenost popálení si ale musí fakt každý ozkoušet sám, aby "uvěřil".
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 22. prosince 2009
    noir: Např. nemusim souložit s mrtvolou, abych zaujal postoj k nekrofilii, nemusim si šlehnout, abych mohl odsuzovat drogy atd. Přesně jak řekl Alnag, lidi si dokážou zkušenosti předávat (a získávat) i jinak.
  • upraveno 22. prosince 2009
  • upraveno 22. prosince 2009
  • upraveno 22. prosince 2009
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 22. prosince 2009
  • upraveno 22. prosince 2009
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 22. prosince 2009
  • upraveno 22. prosince 2009
  • upraveno 22. prosince 2009
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 22. prosince 2009
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.