Bolo to v obliehacom tábore pred hradom Havranostrom a bola to konverzácia mdzi Jaimem a ženou, ktorú Lord Bracken nazval "válečná kořist" :) ale nebola to štetka :)
No řekl bych, že Tyrion měl v "víc času" jen ve dvou případech, když byl zavřený v cele na Orlím hnízdě + v cele v KP, a za druhý, když byl u Illyria. Ale netipoval bych to zrovna na Tanec s draky, takže to muselo být někde dřív. Střet králů nebo Bouře mečů
Tak to hovoril Alayaye alebo ako sa volala tá šľapka. Teda konkrétne,spomínam si, že sa jej raz pýtal, čo tam robí ten čas, keď rádoby sexujú,a le on v skutočnosti tedy chodil za Šae. Na to mu odpovedala, že si konečne môže pospať.
ľudia, bodajby tu bol nejaký poriadok, tka by som navrhol keby keď niekto uhádne a deň nič nové nezadá, môže zadať niekto iný, nech to tu neviazne :) á aj by som poprosil, keďže niesom v Angličtine profimaster :D keby ste ak dáte citát v angličtine pripísali aj preklad :) a keby sa dávali citáty len z piesne :) kto súhlasí ? .. ak nebudete súhlasiť nevadí .. čo už ..
Komentáře
Zadáváš
Kazdopadne povedal to Tyrion, ale nie pazatu a nie v prvej kapitole ;)
Ale netipoval bych to zrovna na Tanec s draky, takže to muselo být někde dřív. Střet králů nebo Bouře mečů
Teda konkrétne,spomínam si, že sa jej raz pýtal, čo tam robí ten čas, keď rádoby sexujú,a le on v skutočnosti tedy chodil za Šae. Na to mu odpovedala, že si konečne môže pospať.