@DanielSvatoš :wall::spike: tak jinak nic neříkající treaser(to už obvykle teaser nic neříkající bývá M1one ).A ty moje smajlíci, no když si vyhledáš warhorse na foru, tak zjistíš, že jsem byl napřed :-P
@M1on no tak je to jen teaser a z toho se nedá nic říct třeba teaser assassins creed 3 stal za prd ale ty další vypadali úplně jinak ale ty obrázky jsou dobrý
Komentáře
edit : ahja, už to jede :p :-)
http://www.gog.com/promo/dungeons_and_dragons_desire_80_off_winter_promo_2013
ešte som ani origi neprešiel a už je na to DLC?
Měli byste dostat pozvánky pokud jste se přihlásili dřív
:-)