@Arutha ah pane bože, tak to už vidím že každý bude dávať rozhodovanie tak aby uškodil čo najviac skupine friendship! :D @Arutha@Thorar a ako je to s classami, sú si vyrovnané? Alebo je napr. Jedi Guardian naj tank a nikto nezoberie Troopera do dungu. Poprípade heal/dmg. Lebo napr. vo wowku som hrával retardina a do dungu ma nikto nebral lebo Ret. Pala ma low dmg :d, tak sa chcem tejto chybe vyvarovať.
@JoeGyry Ja som hral síce zatiaľ iba za sentinela takže neviem veľmi porovnať, ale čo som chodil v rôznych skupinkách tak boli zastúpené všetky classy. Healerov je klasicky najmenej a sú najžiadanejší, naopak DPS Jediov je všade ako maku.
@JoeGyry jsou vyrovnané a variabilní podle toho jaký strom zvolíš. Když tě uprostřed hraní přestane bavit dps, změníš společníka a je z tebe healer a damage dává tvůj člen posádky. Minimálně dvě možnosti libovolně měnit zaměření máš u každé postavy.
Jinak classy jsou ve frakcích zrcadlově stejné. Trooper je skillama a číslama to samé co Bounty hunter, Imperial agent=smuggler atd.
@M1on inak, ak by si ešte chcel, mám už tích Heroesov - 3, 4, 5. - ktorú zahráme ?
( ak treba, presnú verziu, / datadisk, mi upresni, a tiež aj všetko okolo online settings, jak to zapojiť, nastaviť, spojiť, apod., bo zatím som HM&M online moc nezkušal hrát :/ )
@Thorar@Arutha ešte k tomu SW, to obmedzenie na fialový equip je len z raidov? Lebo pozerám že free hráč si musí kúpiť nejaký pass na raidy (tam sa to volá inak ale už som zabudol ako haha). Na raidy sme sa veľmi nechystal len flashpointy a warzones, no otázka je či potom vôbec budeme schopný equipnúť veci z flashpointov alebo veci za pvp na seba. Neviete ako to funguje?
@Arutha Flashpointy niesu len dungy (4 hráči, eq ktorý tam padá slabší)? Raidami som myslel Operations, niekde som čítal že sú pre viac hráčov, tak som predpokladal že aj eq z nich bude lepší. @Thorar hmm tak na tom fóre píšu že nejde vôbec žiadny fialový eq nasadiť ak som f2p, škoda :/
My sme sa totiž rozhodovali čo budeme hrať cez leto, najprv sa rozhodovalo medzi Terou a League of Legends, ja som do návrhov pridal SW ale f2p model obmedzuje oveľa viac ako v Tere. Ale ak budem mať čas tak sa na to určite pozriem, lebo to expenie tam vyzerá zaujímavo.
Poraďte nejakú hru na štýl Tony Hawk's alebo Matt Hoffman BMX, proste nejaky free run po meste zopár trikov a podobne, stiahol som si Underground 2 ale tá grafika :/ ako hrateľnosť je perfektná ale mám nový noťas tak mu chcem dať zabrať. Nepoznáte niečo? Alebo už takéto hry niesu v móde? :D
300.000 liber, ale to je +- 500k usd, to vyberou :-) uz ted je tam 23k a to odhaduju jen od nas, za chvilku se prida Evropa a az se proberou v USA a Asii tak to poradne zacne :-)
Komentáře
@Arutha @Thorar a ako je to s classami, sú si vyrovnané? Alebo je napr. Jedi Guardian naj tank a nikto nezoberie Troopera do dungu. Poprípade heal/dmg. Lebo napr. vo wowku som hrával retardina a do dungu ma nikto nebral lebo Ret. Pala ma low dmg :d, tak sa chcem tejto chybe vyvarovať.
Jinak classy jsou ve frakcích zrcadlově stejné. Trooper je skillama a číslama to samé co Bounty hunter, Imperial agent=smuggler atd.
( ak treba, presnú verziu, / datadisk, mi upresni,
a tiež aj všetko okolo online settings, jak to zapojiť, nastaviť, spojiť, apod.,
bo zatím som HM&M online moc nezkušal hrát :/ )
Bejt tebou tak si tu hru vyzkouším, když tě bude bavit předplať si ji a nemusíš nic řešit.
@Thorar hmm tak na tom fóre píšu že nejde vôbec žiadny fialový eq nasadiť ak som f2p, škoda :/
My sme sa totiž rozhodovali čo budeme hrať cez leto, najprv sa rozhodovalo medzi Terou a League of Legends, ja som do návrhov pridal SW ale f2p model obmedzuje oveľa viac ako v Tere. Ale ak budem mať čas tak sa na to určite pozriem, lebo to expenie tam vyzerá zaujímavo.
https://www.facebook.com/ResurrectedHeroes
http://doupe.zive.cz/clanek/nadejne-ceske-rpg-kingdom-come-bude-na-kickstarteru-trailer-uz-dnes
Tak už je to tam :-)
http://www.kickstarter.com/projects/1294225970/kingdom-come-deliverance?ref=live
Mejch 30 liber už mají :-D
Kdyz nepocitas Star Citizen ktery vybral vsude mozne, nejen na KS, cca 22M.
to jsem zvědavej, jestli ten odhad bude správnej.Navíc nechápu (čistě můj názor) Američany proč by měli přispívat na středověkou hru, když jejich kontinent středověk nezažil =D
=D