Historie vojenství, od kyje k pušce
Máte oblíbené období co se vojenství týče? Starověký Egypt a válečné vozy převzaté od Hyksósů, řecké a makedonské falangy, římské legie či nahé Kelty, Germány pijící víno z lebek zabitých nepřátel, středověké rytíře, anglické lučištníky, husity s jejich rozvojem palných zbraní, arkebuzy a muškety, španělské tercie třicetileté války, 18. století s vojáky v pestrých uniformách pochodujících proti sobě za dělové palby, nebo moderní armádu s automatickými zbraněmi?
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.

Komentáře
A nějaké záběry z dronu na archeologická naleziště, velmi zblízka.
K Palmýře mám trochu vztah díky románu Centurion, resp. doslovu, kde Simon Scarrow popisuje, jak byl na místě a čerpal poznatky pro knihu, ještě před nějakými osmi lety.
a zase nemužu nají offi link ta ale užívejte
a nejlepší je že když to jsou "spojenci" tak se atomový program neřeší ale nedej bože aby Írán něco měl
http://www.militarybox.cz/news/zapomenuta-valka-na-sahare/
http://www.aktualnikonflikty.eu/viewtopic.php?id=450
Arméni přisouvají techniku:
Azerbajdžánci přisouvají techniku:
Mimo jiné jsou na záběrech vidět i bitevní vrtulníky Ka-52, vládní ofenzíva je tedy natále podporovaná ruským letectvem.
Zde ještě s anglickými:
http://www.liveleak.com/view?i=30e_1454796647
Že zrovna Němci to komentují, ti mají u jednoslovného názvu jasno, das Protektorat... :)
Odpověď byla jasná. "Yes, it is near Canada."
Proč vlastně nepoužít Bohemia? Takový pěkný pohanský název. Já bych chtěl být Bohém.