Zákulisí Hry o trůny

upraveno 1. února 2014 v Seriál Hra o trůny
1246

Komentáře

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 19. června 2011
    Páni, tady je ale Tywinů.
  • upraveno 19. června 2011
    Nesuďme když nejsme na jeho místě :-D , (tedy předpokládám), stokrát si člověk muže říkat " já kdybych měl hromadu peněz, tak bych se nikdy nezměnil, nikdy bych nedělal to nebo ono, neměl bych tu či onu ženskou" ale pokud se do té situace člověk opravdu nedostane, nemůže to s určitostí vědět i kdyby to byl sebelepší charakter, takže kdoví pánové, třeba byste na jeho místě měli také podobnou "dámu" :-D Alespon co se týče vzhledu bych si určitě nestěžoval, o dalších důležitých prvcích nebudu spekulovat, neznám tu osobu :-D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 20. června 2011
    Já ho nesoudím. Jen komentuju co vidím. Klidně ať si s ní dělá co se mu zamane.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 20. června 2011
    Já být na jeho místě (finančně zajištěný a známý štramák), tak si najdu klidně 2 takovýhle bloncky - žijem jenom jednou = GO Ned GO!!! :)))
  • upraveno 20. června 2011
    Radši ať si Dědek (:-)) dává pozor, jinak si u filmu neškrtne. Američani berou takové excesy celkem vážně. Třeba takový Mel Gibson má na kontě domácí násilí, rvačky a kdo ví co ještě, a Američani bojkotují jeho nový film kvůli hercově soukromému životu.
  • upraveno 20. června 2011
    Američani jsou stějne hovada :) ve filmech jim tečou potoky krve, miliardy vystřilenejch naboju, tuny hrdinskyho patosu a něco tak obycejnyho jako sex je pohoršuje nad míru :) A co děti? Mají si kde hrát ? :D
  • upraveno 20. června 2011
    zas mel gibson išiel opakovane dosť cez hranu
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. června 2011
    Jenže Mel vyhrožoval svý ženě, že jí nechá ošoustat bandou negrů, což je už celkem síla. Seana (pokud to bylo tak, jak to proběhlo médiama) neudělal v mejch očích nic závadnýho a koho si vodí do baru je jeho věc. Ženská je to pěkná, tak je evidentně zdravej.
  • upraveno 20. června 2011
    Chudák Mel je trochu jiná kategorie než Sean. Sice se snaží vrátit se mezi elitu, ale to se mu jen těžko povede - je to škoda, v 80. a 90. letech byl fakt dobrej!
  • upraveno 20. června 2011
    Mel určitě není žádný správňák, a pokud patří do kriminálu, ať tam klidně shnije. Ale když už herce obsadí, tak mě zajímá jeho postava a ne, co dělá mimo natáčení.
    My Češi vůbec máme nižší požadavky na morálku než Američani. Jejich šílení kvůli nahotě ve filmu (nedejbože sexu) je ujeté, ale my když se nám k*rví prezident se zajíčky, ještě ho pochválíme, jaký není pašák, že na to má.
  • upraveno 20. června 2011
  • upraveno 20. června 2011
  • upraveno 20. června 2011
    Já bohužel či bohudík o jeho excesech nic nevím. Zajímá mě práce kterou odvádí a kterou já jako uživatel nějakým způsobem využívám. A myslím, že je to ve filmové branži velikán. Samozřejmě tím neomlouvám žádné jeho průšvihy. Řídím se v tomhle Stannisovým heslem (i když ho jinak nemám rád). Volně parafrázováno - Dobrý skutek má být po zásluze odměněn a špatný po zásluze potrestán. Dobrý skutek nesmývá špatný a naopak.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 20. června 2011
  • upraveno 20. června 2011
    Amíci jsou pokrytci. Na jedné straně si hrajou na moralisty opírající o křesťanské tradice a na druhé straně jsou jedním z největších producentů pornografie, největším výrobcem zbraní, znečišťovatelem atmosféry....
  • upraveno 20. června 2011
    Chmur: Složitá země... a je docela rozdíl například mezi Utahem a Californii, že? :-)
  • upraveno 20. června 2011
    Pravda, je to složitá země. :-) Otcové zakladatelé například byli poměrně kritičtí k církevním institucím (dnes by se dokonce u některých jejich výroků mohlo použít přídomek ateistické), a jaká je to dnes křesťanská země, že. :-) A slavné Bostonské pití čaje taky byla jen akce pašeráků, kterým vadilo, že po dobytí Indie Brity po sedmileté válce došlo k dovozu indického čaje do kolonií za tak směšně nízkou cenu, že tomu ani pašeráctví nemohlo konkurovat - proto to demonstrativní zničení nákladu z Indie. Jako akce boje za nezávislost se to ujalo až později. Proč to říkám. Je na tom krásně vidět, že některé události, které se dnes berou jako ctihodné, měli trochu prozaičtější důvody, než nějaké liberální důvody. :-) Tím nemám nic proti USA, i když mi jejich přístup k násilí a někdy až asketický odpor proti erotice a sexu přijde poněkud zvrácený.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. června 2011
  • upraveno 20. června 2011
    USA je určitě jedna z nejvíce multikulturních zemí a určitě je rozdíl mezi jednotlivými oblastmi. Přesto mi jejich odpor k erotice a násilí mi přijde přinejmenším pokrytecký. Důvody jsem už psal. A jejich politika se mi taktéž nelíbí. Šíření demokracie "ohněm a mečem" mi přijde celkem nesympatické.

    To s Melem mi uniklo. Škoda, že si takhle ničí život i kariéru.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. června 2011
  • upraveno 20. června 2011
    Mě naopak přijde, že v americe sice mají neskutečný odpor k erotice, a to je erotika ještě silné slovo, protože oni dělají peklo na zemi i když se někde objeví jen kousek ženského pozadí apod. Přitom jim právě nevadí hektolitry krve a násilné scény atd.
    Určitě by se dalo najít extrémní množství příkladů, ale uvedu třeba jen jeden z posledních co mě naštval. Ve filmu Your Higness, byla jedna scéna, kdy se jde Natalie Portman koupat k jezeru a má na sobě něco jako tanga. A bylo kolem toho velké peklo, jak si mužou dovolit to tam dát, když by to mohli vidět děti a muselo to se to cenzurovat a v postprodukci na pc předělat, aby na sobě měla normální plavky, které pozadí zakryjí, ale o tom, že v tom filmu je useknutá hlava, spousta krve, dost zabíjení a ničemu kamera neuhýbá, o tom nikde ani slovo v souvislosti s dětmi nebo nějakou cenzurou atd.
    Oni vůbec jsou celkově šílení, fakt je ten jejich postoj k sexu apod až trapný, kdežto násilí nějak neřeší, a podle mě tohle je pro děti daleko škodlivější než když někde uvidí kousek zadku např.
  • upraveno 20. června 2011
  • upraveno 20. června 2011
    Není divu, že Benioff a Weiss váhají, jestli zachovat oděvní styl „jedno prso venku“ pro příští sérii :-)
  • upraveno 20. června 2011
    Starz se Spartakem problém neměla, ale možná to vysílali v pozdnější hodině. Anebo měli opačný problém - kde vzít peníze na kostýmy. :-)
  • upraveno 20. června 2011
    Alek - no jo, na to jsem zapomněl. :-D S tím možná problém bude, ale HBO je známé tím, že v tomhle moc kompromisy nedělá, stačí se podívat na Dany v GoT, sexuální scény v Římu, Boardwalk Empire či Deadwoodu.
  • upraveno 20. června 2011
  • upraveno 20. června 2011
    Tak to je ideální způsob.. Ovšem pokud se podíváš co se děje v takový Sýrii... Né vždy změna režimu jde tak jednoduše jako u nás :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. června 2011
    K dvoustému výročí Francouzské revoluce byla natočená čtyřdílá minisérie, někdo jste ji možná viděli. Dle mého soudu vynikající. Mimo jiné v ní zazní dialog mezi Dantonem a generálem Dunouriezem v dobyté Belgii. Danton tam mluví o tom, jak osvobodili zdejší lid od tyranie, načež mu generál odpoví: "Nikde nemají rádi ozbrojené misionáře." Nevím, jestli to Dumouriez skutečně řekl, ale vystihuje to myslím situaci velmi přesně. Ostatně uměle dosazé režimy zpravidla nemají dlouhého trvání.
  • upraveno 20. června 2011
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. června 2011
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.