"Seriál tak pro diváka neznalého předlohy zdánlivě přináší i vatu – třeba postava tlouštíka Samwella je v první sezoně opravdu navíc."
S tou první částí by se asi dalo souhlasit, někdo tam možná vatu vidí, což chápu (já ne :D ) Ale že by byl Sam navíc a zbytečný? Podle mě i pro nediváka to je zajímavá postava a z různých reakcí nečtenářů se to potvrzuje, takže mě tohle tvrzení v té recenzi trochu zaskočilo :-D
Zrovna jsem chtěl založit topic zajímavosti ze světa a tam mimo to dát k tomu odkaz jak média píšou totální sračky :-D.. Protože tam nemají nikoho kdo by klimatologii rozuměl http://gnosis9.net/view.php?cisloclanku=2011060006 PS: Respekt je na tom docela dobře ty vynechávám :-D
No já věřím, že taktéž na jaře, nemělo by tomu nic bránit. Vzhledem k fenomenálnímu úspěchu GoT v Evropě a záměru HBO se na Evropu více zaměřit, by to snad mohlo být v té francouzské vlně (měla by být dříve než v USA), nejpozději s tou americkou.
Klíčová otázka však je, zda to bude před mými březnovými narozeninami či ne :-D
Komentáře
Ta Spáčilová byl vtip ;-) Za ní si dosaďte spíš Filu nebo Fuku - týjo, dal bych si jedny Odvážný palce zaměřený na GoT...
S tou první částí by se asi dalo souhlasit, někdo tam možná vatu vidí, což chápu (já ne :D ) Ale že by byl Sam navíc a zbytečný? Podle mě i pro nediváka to je zajímavá postava a z různých reakcí nečtenářů se to potvrzuje, takže mě tohle tvrzení v té recenzi trochu zaskočilo :-D
http://gnosis9.net/view.php?cisloclanku=2011060006
PS: Respekt je na tom docela dobře ty vynechávám :-D
Ani nevím jestli Doug ještě na Lopuch chodí, už jsem ho tam dlouho neviděla. Ale je to škoda.
Klíčová otázka však je, zda to bude před mými březnovými narozeninami či ne :-D