Nejlepší kamarádka....aneb holka co vás podrží...

upraveno 6. listopadu 2010 v Akce a hlasování
1246712

Komentáře

  • upraveno 7. ledna 2008
  • upraveno 7. ledna 2008
  • upraveno 7. ledna 2008
  • upraveno 7. ledna 2008
  • upraveno 7. ledna 2008
  • upraveno 7. ledna 2008
  • upraveno 7. ledna 2008
  • upraveno 7. ledna 2008
  • upraveno 7. ledna 2008
  • upraveno 7. ledna 2008
  • upraveno 7. ledna 2008
  • upraveno 7. ledna 2008
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 8. července 2011
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 8. července 2011
    Já myslím, že kamarád taky rád a že kamarádství mezi mužem a ženou funguje pouze v případě, když je chlap teplej a ženská lesbička.
  • upraveno 8. července 2011
    Tady se hovoří o duchovní družce - či-li kamarádce..."Vlasta jako kamarádka!" ...:-p
    A za kamarádku bych si vybrala Brienne - to dá rozum :-)
  • upraveno 8. července 2011
    Já nevím...já bych se s Brienne kamarádit nechtěl..moc toho nenakecá a má problém s chlapama...Radši bych se kamarádil s Arianne:-)
  • upraveno 8. července 2011
    To jo, vždycky je to něco víc nebo něco míň :-)
  • upraveno 8. července 2011
    jo Chmure - s Arianne bys jistě sdílel duchovno :-p po večerech byste si povídali o koncepci, obsahu a formě a rozebírali Caravaggia :-p
    Brienne je kamarádka, na kterou je spolehnutí, nevykašle se na mne protože se na ni támhle usmál chlap a nebude nudit s nákupama, fintítkama, lunetikama, teklenovelama a jinýma fujtajblíkama a dá se s ní i hodnotně mlčet :-p
    Zatímco duchovní kvality Arianne mi teda nesedí - co bych si s tou asi povídala ? Pff. Kdepak, na Arianne mne bere jenom její tatík :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 8. července 2011
    No vážně, kdo zná takovej kamarádskej vztah, kde zůstalo u kamarádství po dlouhou dobu?
  • upraveno 8. července 2011
    Já bych si s Arianne zahrál cyvas (či jak se ta hra jmenovala) a povídal bych si s ní o Dorne. Navíc má fajn sestřenice. Mohli bychom být super Chmurova parta...znáš to pokecat, zazpívat, něco ugrillovat a tak:-)
  • upraveno 8. července 2011
    Buď se vyzkouší, jestli v tom není něco víc nebo časem vyprchá...
  • upraveno 8. července 2011
    Jsou čtyři roky dlouhá doba?
  • upraveno 8. července 2011
    Chmure - je mi jasné, že byste celou noc hráli deathmatch v piškvorkách a se sestřenicema bys probíral staroslověnské literární památky :-)

    4 roky jsou dost dlouho, ale pořád je to na přátelství málo...respektive na prověřené osvědčené...samozřejmě výjimky musí existovat :-)
  • upraveno 8. července 2011
    Jo piškvorky mě baví..proč ne...Ale probírali bychom život a tak...

    Hele flankere..nech si ty dvojsmysly...jsem čestný muž a tak...:-)
  • upraveno 8. července 2011
    To o sobě Přemysl tvrdil beztak taky :-))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 8. července 2011
    A chmur by silně třel meč v pochvě :))

    4 roky? To už je dost dlouho, pokud jde o kamarádství/přátelství opravdu ve smyslu rady, hospody, debaty, vejlety atd., prostě blízkej častej kontakt.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 8. července 2011
    V určité situaci vítězí instinkty. Čestný muž se snaží takové situaci vyhnout :))
  • upraveno 8. července 2011
    Jo jasný...však zvířata znají dvě odpovědi...útěk a útok...Přinejhorším hodlám utíkat:-)
  • upraveno 8. července 2011
  • upraveno 8. července 2011
    Hmm...nu...tahle možnost mi nějak vypadla.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.