Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.
Komentáře
další nápady?
Edit: Zas někdo slíznul všechnu smetanu :-)
hh: tak proč jsi to neřek? :D
Edit: paul-cz má podání :)
(Tomu říkám rychlost)
Grennovi a zbytku bandy po setkání se Samem?
Edit: tak nic....