Dárek od HBO

upraveno 1. února 2014 v Seriál Hra o trůny
2»

Komentáře

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 24. dubna 2012
    Nějak se ztrácím v terminologii.
  • upraveno 24. dubna 2012
    Šerm už by měl mít nějakou úroveň. Mečovali jsme se jako děcka s kdejakým klackem- to moc umění nevyžaduje a je to úměrně nepoužitelné v případném skutečném boji. :)
  • upraveno 24. dubna 2012
    No jasně - kdyby Alek půjčil ten supermeč tobě, tak mu s ním budeš mlátit do obrubníku :-D
  • upraveno 24. dubna 2012
    Ne-e. Tlouct s ním do stromu, sekat trávu a mlátit bratry (ale jenom naplocho, aby z toho neměli modřiny a já malér :). A kdyby ho chtěl Alek zpátky, schovala bych meč rafinovaně za záda a tvrdila, že nic nemám. :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 24. dubna 2012
    Jé, tak to umim :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 24. dubna 2012
  • upraveno 24. dubna 2012
  • upraveno 24. dubna 2012
    Chvíli jsem šermoval, potom zvítězila moje povaha čtenáře, tak trávím čas nad knihami a studiemi na vš :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 24. dubna 2012
    S mečem si moc nerozumím. Mým služebníkem je luk. Moji duraloví přátelé hovoří rychle a s přesností rodáka z Ivanhoe.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 24. dubna 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.