Tanec s draky - Smraďoch

upraveno 25. října 2012 v Tanec s draky
1234568

Komentáře

  • upraveno 21. března 2012
    Durexxx: Bez přílišnýho spoilerování - těš se na kapitoly Theona, jsou znepokujující, ale IMHO patří k tomu nejlepšímu ze ságy. Co se týče dalších Greyjoyů - u Aši se tentokrát v Tanci opravdu něco děje, jinak tam naštěstí pro mě Greyjoyové skoro nejsou. U Tyriona tě radši varuju - jeho kapitoly měl Martin osekat na polovinu. Ale to je jeho slabina, někdo by mu měl říct, že pokud chce napsat pomalu třicetistránkovou kapitolu, rozhodně by MĚLA děj nějak posunout.
  • upraveno 21. března 2012
    Svoa:Promiň asi budu za trotla ale co je IMHO???? K Aše...mohla by jsi mi říct se kteým (pokud vůbec) rodem se "spojí"?? Btw: Je pravda že se v Tanci obějí Rickon??
  • upraveno 21. března 2012
    Tyrion bohužel schytal cestopisné kapitoly místo Brienne v Hostině. Snad jednou za těma děvkama dojde. :-)
  • upraveno 21. března 2012
  • upraveno 21. března 2012
  • upraveno 21. března 2012
  • upraveno 21. března 2012
  • upraveno 27. května 2012
    A mi je líto Brienne :-(, že se už neobjeví.
  • upraveno 27. května 2012
    haladdin: proč myslíš? podle mě, má ještě dost velkou šanci, holka jedna ušatá :)
  • upraveno 28. května 2012
  • upraveno 28. května 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 28. května 2012
    Nie si trubka, haladin to zle napísal, aj ja som to pochopil tak ako ty .D
  • upraveno 28. května 2012
  • upraveno 28. května 2012
  • upraveno 28. května 2012
    Dobře, dodatečně to začerním :-)
  • upraveno 28. května 2012
  • upraveno 28. května 2012
    Navíc někteří čtenáři čtou hlava nehlava úplně všecko. :-)
    (Ještě ježeček by to ve své citaci měl možná zneprůhlednit ;-)
  • upraveno 28. května 2012
    Ale technicky by si mohli stěžovat leda na lampárně :-))
    (což je v Ostravě u náměstí na cestě k bývalému Geraltu:-p)
  • upraveno 28. května 2012
  • upraveno 28. května 2012
  • upraveno 28. května 2012
    Hm, tipnu si... Zvědavost? :-)
  • upraveno 28. května 2012
    Třeba omyl :-D
  • upraveno 28. května 2012
    No právě. Takže bych to třeba jen tak pro jistotu fakt začernil - týká se jak tvojí, tak Gepetovy citace.
  • upraveno 28. května 2012
    Velké náměstí a knihkupectví Geralt - sci-fi/fantasy speciálka, co patřila Jiřímu Pilchovi - zároveň majiteli (s co víc dobrému korektorovi) nakladatelství Leonardo, ježto produkuje Zaklínače (například). Toto knihkupectví bylo po jeho náhlé smrti 4,9,09 uzavřeno k poslendímu řijnu téhož roku, protože to jeho žena nezvládala - čemuž se není třeba divit.
    Nakladatelství po něm převzal jeho syn Robert Pilch, kterýžto je taky nakladatelem - vlastní nakladateltví Brokilon (třeba současné věco od Červenáka - Bivoj, Varadín,...). Zatím je rozhodnut značku Leonarda zachovat pro dotisky zaklínačů a dalších Sapkowých knih.
    Toliko smutná kulturně informační vložka.
  • upraveno 28. května 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 28. května 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 28. května 2012
  • upraveno 28. května 2012
    Ne nejsem ani omylem z Ostravy, ale před kala kala dobou, kdy fantasy ještě nebylo všeobecně rozšířeno a toto knihkupectví sídlilo na Stodolní 11 jsem si brávala v práci den volna, abych tam zajela a den strávila v příjemném potlachu s Pilchovýma - načerpala tak spoustu infromací ze zákulisí, nechala si doporučit knihy, vyzvednout odložené a podobně....zkrátka kulturní zážitek na celý den. Jedinou dlaší podobně příjemnou zkušenost, i když omezenější mám z ČB Knihkupectví Na konci vesmíru :-) (Taky nevím, jestli ještě jastvuje.)

    Jo Velké a s radnicí.
  • upraveno 28. května 2012
  • upraveno 28. května 2012
    Nevzpomínám si, že bych někdy v Ostravě cokoliv pila :-)) Když dojde na cestování, tak jsem jak velbloud - celý den bez vody - kdo nepije a nejí nepotřebuje navštěvovat veřejná wc - si musíš utřídit priority :-))
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.