Tanec s draky - Smraďoch

upraveno 25. října 2012 v Tanec s draky
12345679»

Komentáře

  • upraveno 28. května 2012
    jarla - A co některý ty tibetský mniši s obočím po pás, co se živěj jenom sluníčkem. Jakou teprve oni musej mít pohodu :)
  • upraveno 28. května 2012
    to nepraktikuji :-)) ale když jsem jezdila stopem víkend co víkend křížem krážem republiku...to si holt musíš vybrat :-)) Neboj, já to pak dohnala :-p
  • upraveno 28. května 2012
    taky kdybys to praktikovala a zvedla se z modlitebního koberečku (nedej bože zvednout palec na to stopování!) tak podle mě zkolabuješ.
    nejen ty, i oni, abys to špatně nepochopila :)
  • upraveno 28. května 2012
  • upraveno 28. května 2012
  • upraveno 28. května 2012
    A hele , Černá voda je už na uložto i s titulkama...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.