Fanouškovská fikce

upraveno 16. ledna 2013 v Rozličný pokec
1141517192075

Komentáře

  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 13. června 2012
    :) My ti veríme... Priateľstvo... :D

    Ale počkať, toto vyzerá ako reklama, teraz som zvedavý, ako budú tie poviedky vypadať.. Keď si predstavím takú Ašaru alebo Lyannu :O
  • upraveno 13. června 2012
    Pravda bude odhalena nejpozději v sobotu. :-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 13. června 2012
    Malé.. Neskr veľké.. A teraz sa ešte niečo odhaľuje.. :D LOL
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 13. června 2012
  • upraveno 13. června 2012
    To je česká verze, ano. :-)
  • JayJay
    upraveno 13. června 2012
    Nedělejte tu blbost jako já... Jak jsem avizoval, dal jsem odkontrolovat dvěma kolegyním a rozsekaly mi pravopis takovým způsobem, že se až stydím odevzdat... :o(
    Jí/ji, ní/ni, přímá řeč, souvětí o deseti a více větách vložených, děs běs na entou.
  • JayJay
    upraveno 13. června 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 13. června 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 13. června 2012
    Kryštof Harant z Polžic a Bezdružic
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 13. června 2012
    Lžic? Nie Posynov .D
  • upraveno 13. června 2012
    Třasooštěpa ? Toho raději překládáme :-))

    Christopher the Bastard from Afterspoons and Withoutsatelites :-p
  • upraveno 13. června 2012
    Nojo vynechané písmenko - moje vina moje největší vina :-))
  • JayJay
    upraveno 13. června 2012
  • upraveno 13. června 2012
    Jan Hus byl vyložený dobrodinec! Představte si, že bychom taky museli psát nesmyslné počty souhlásek tam, kde stačí jediné "Š" :-))
  • JayJay
    upraveno 14. června 2012
  • JayJay
    upraveno 14. června 2012
    Mimochodem, už se rozjela diskuze, jak se bude hodnotit, nebo to bude rozhodnuto Nejvyšším?
  • upraveno 14. června 2012
    Demokratická diskuze může samozřejmě proběhnout zde na tomto místě, každý může říct, jak by to bylo asi nejlepší, nicméně poslední slovo bude mít Alek a vše direktivně oznámí nejspíš v průběhu soboty.
    Pravděpodobně bude založen samostatný topik.
    Lord velitel Alek si vás všechny pozorně vyslechne a poté si to udělá, jak bude chtít on, a jak to plánoval už od začátku.
    Rebelové budou popraveni, solné ženy znásilněny, remcalové vyhoštěni. Nemusíte se nikdo bát říct svůj názor. :-)
  • upraveno 14. června 2012
    O přesném způsobu hlasování bude rozhodnuto podle počtu děl, což je logické :-) Proto Alek vybere nejvhodnější variantu v sobotu. Kdo má bezva nápady - sem s nima :-)
  • upraveno 14. června 2012
    Dufam, ze nevadi, ak to odovzdam 16teho minutu pred polnocou :). A nebude vadit ani minuta po polnoci?
    Moje problemy s deadlinami...
  • upraveno 14. června 2012
    Nesnáším deadliny, takže neboj, budu benevolentní :-)
  • upraveno 14. června 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 14. června 2012
  • upraveno 14. června 2012
    moje vina moje největší vina - byla samozřejmě citace ze Čtyř mušketýrů s Les Charlots, kterážto patřila otci Josefovi v brilantním podání Préboista :-) "Vina přiznaná je již z poloviny odpuštěná a tak se pane bože přiznávám ještě jednou." :-p


    Ad hodnocení

    Pracovní verse zatím zní - v novém topiku Alek zveřejní očíslované povídky bez jména autora. Na přečtení bude stanovena nějaká ta doba 1-2 týdny podle počtu sešedších se povídek....hlasovat se bude body a slovy. Každý hlasující si přečte všechny povídky, aby byl dostatečně kompetentní a udělí body 5-3-1 (při povídkách nad 20 kusů) 5-4-3-2-1 s 2-3 větami hodnocení, které se bude týkat literárního útvaru samotného a NE VĚRNOSTI REÁLIÍM NEBO ČITATELOVĚ VLASTNÍ TEORII. Jinými slovy - každý za sebe - svůj nick, který všichni zde znají - uvede své bodové a slovní hodnocení. Nebude se tam taky psát "myslím, že to napsal ten a ten". Všechno můžete samozřejmě komentovat v tomto topiku fanouškovské fikce. V tomto topiku zde bude taky uvedena případná další soutěž a dále tu budou zveřejňovány i všechny mimosoutěžní fanouškovské literární počiny bez omezení :-)

    Je-li něco nejasné - ptejte se :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 14. června 2012
    Já vám do toho nechci kecat, protože jsem nic nenapsala, ale ta anketa by případně chtěla nějak omezit. Protože sem chodí spousta lidí jen na čumendu (hodí jim to odkaz) a tudíž by mohli hlasovat i lidi, kteří to číst nebudou...
  • upraveno 14. června 2012
    Kriso - ty nečteš pozorně :-)) Hlasovat budou nicky, které tu jsou a ne nově založené a budou to hodnotit slovně, takže to budou muset přečíst. Proto žádné - spolužáci, kamarádi a sourozenci a nebo sám sebe, že ******** ! jak jsme byli svědky na rankopedii :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 14. června 2012
    Jarla: Reagovala jsem na Gepeta (odeslala jsi to chvilinku přede mnou) a na tu anketu. A ta rankopedie - netuším, o čemto mluvíš :))))
  • upraveno 14. června 2012
    Ctěná Krisolejdy - tož to se pokorně omlouvám a sypu si popel na hlavu :-)))
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 14. června 2012
    No, Krisa má pravdu, tak anketu radšej nět :)
  • upraveno 14. června 2012
    Prostě: Povídky anonymní, hlasování veřejné.
    Hlasovat může samozřejmě i ten, kdo povídku nenapsal. Dokonce je to vítáno. Ale hlasovat může jen ten, kdo přečetl. A proto by měl v pár větách uvést nejen "líbí se mi to", ale také proč se mu to líbí. Hlasovací právo budou mít pouze registrovaní uživatelé, aby nám v tom nějaký vykuk nedělal chaos. Takže jsem raději pro "ruční sčítání" než pro anketu.
    Také jsem pro to, aby případní autoři nehodnotili samožersky vlastní povídky, ale dali šanci i ostatním. :-) I když zakázat jim to asi nemůžu. :-)
    Systém bodování a čas na rozmyšlenou by měl být podle množství povídek, přesně jak uvedla Jarla. Dejme tomu, že se sejde 10-20 prací, systém 5-4-3-2-1 je podle mě o něco lepší než jen 3-2-1, týden až dva týdny by mohlo čtenářům stačit.
    Nekritizujte pravopis nebo mírné odklony od Martinových reálií. Autoři si dali se sepsáním svého dílka práci a věnovali mu svůj čas, takže buďme shovívaví a tolerantní. Jsou to jejich děťátka, která v potu tváře vypiplali z ničeho a celí rozechvělí je nyní dávají všanc celému světu! :-)
    Buďte na ně laskaví. ;-)
    Nechci tu vidět žádné pranýřování, bazírování na blbostech či posmívání se.
    Chceme se bavit, ne někoho zdeptat. ;-)

    Návrh Lorda Gepeta se SPOIL boxy je zajímavý, ale nemyslím si, že by bylo až tak nesnesitelné nechat texty v jejich původní délce. Kapacita topiku by na to měla myslím postačovat. ;-)
    Dát možnost stáhnout si dokumenty v původní verzi bych také nezavrhoval, avšak až po skončení hlasování, neboť z nich lze v některých případech vyčíst jméno autora, a my nechceme, aby nás při hlasování jakkoli ovlivňovalo to, že budeme vědět, kdo co napsal.

    Tak, zapomněl jsem ještě na něco?
    Jo, a pište, do soboty je ještě pár dnů a za tu dobu se dá vytvořit ještě fůra skvělých věcí! :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 14. června 2012
    h_h: A nešlo by, že by ty povídky Alek "překopíroval do svého wordu", aby u všech bylo jeho jméno (já teda nevím, kde se to dá hledat, takže mi to je fuk), když už je stejně bude zveřejňovat... Já bych si je ráda přečetla, ale nerada čtu z monitoru, takže bych uvítala možnost tisku (ikdyž si je můžu zkopírovat odsud, takže vlastně mlčím).
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.