Odkazy , obrázky...

upraveno 14. dubna 2019 v Rozličný pokec
15657596162368

Komentáře

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 5. července 2012
    Až budete mít víc tipů, tak to někdo doplňte. Jinak neručim úplně za všechno.
    Tomee: O matce Tereze jsem uvažoval, ale nebyl jsem si jistej.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 5. července 2012
    Ten s dalekohledem vypadá jako Bush :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 5. července 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 5. července 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 5. července 2012
    Stevena Spielberg
  • upraveno 5. července 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 5. července 2012
    Alžběta II, by tam mělo být.
    Nad Matkou Terezou je asi Gorbačov. A nad Marylin je Marlon Brando, jak už tady padlo.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 5. července 2012
    A ten, co stojí za zástupem směřujícím k pyramidám úplně nahoře, mi nápadně připomíná Usámu :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 5. července 2012
    Spielberg je vedle Marxe
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 5. července 2012
    Vpravo dole mezi Van Goghem a Picassem bych tipla Toulouse Lautreca.
    A není ten, co se naklání k Freudovi vlevo dole náhodou Juan Antonio Samaranch?
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 5. července 2012
    A jak jste poznali, že je to Pythagoras? Podle mě je to Platón ...hmm?
  • upraveno 5. července 2012
    Hm ten vedle Marxe má před sebou letadélko...napadl mne Piccard, ale nevím - kdo první přeletěl Atlantik ?
    Hmu těch pyramid - vidím to na někoho biblického než na Usámu.....takové to vyvádění židů z egypta, ale Mojžíš je jasný dole....Gorbačov...nějak nemá skvrnu a tak nedokážu rozeznat podobu, ale je pravda, že to je dost mizerný portrét a Branda nevidím - já ten ksicht znám tenhle konkrétní obrázek...jen kde jsem ho viděla...teď nedávno u nějakého výročí, ale čeho ?
    Jo s dalekohledem taky vidím Bushe, ale nevěřím, že by to měl být on :-))
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 5. července 2012
  • upraveno 5. července 2012
    Není vedle Marxe Nietzsche?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 5. července 2012
  • upraveno 5. července 2012
    Nevado - taky jsem myslela, že to je Samaranč, akorát jsem usilovně prohlížela fotky a nenabyla jistotu.....tak nemám odvahu to psát. Pythágoras podle obrázku, ale může to být i Aristoteles...fakt si nevybavím přesně, ze kterého obrazu to je obšlehnuté...A jo je to Lautrac! :-)) sedí skrček s bouřkou, fousama a flašou :-))
  • upraveno 5. července 2012
    Pod Che Guevarou by to mohl být možná Goethe?
  • upraveno 5. července 2012
    Jo vypadá to na Branda z toho filmu, ale když já ho fakt vidím ten obrázek přesně jak je...inu dočasně mu určitě budeme říkat Brando.
    Vedle Marxe je někdo spojený s prvními letadly....má před sebou dvouplošník...
  • upraveno 5. července 2012
  • upraveno 5. července 2012
    Mohl by ten vedle Freuda být Alfred Dreyfus?
  • upraveno 5. července 2012
    Dreyfus nemá mít proč stetoskop....
  • upraveno 5. července 2012
    napravo hore od cezara neni nahodou Usama ?:D teda aspon mi ho pripomina
  • upraveno 5. července 2012
    To už jsme probírali Moorti a nejsme si jistí...visím spíš souvislost s tím davem před ním a tou ženskou...něco z bible, ale fakt si netroufám hádat....
  • upraveno 5. července 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 5. července 2012
    Nemůže být ten vlevo Bill Gates? Podle těch brýlí a vlasů?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 5. července 2012
    Starý Buddha mi taky přijde spíš jako paní :)
  • upraveno 5. července 2012
  • upraveno 5. července 2012
    a vedla Fidela je Marlon Brando Ako Krstny otec :)
  • upraveno 5. července 2012
    Kde máte toho KillBilla?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 5. července 2012
    Jarla: Aha :). Zase jsem si rozšířila obzory. Neveděla jsem, že té paní říkali mužským rodem, ale chápu, že Starý Buddha zní lépe než Stará Buddhová.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.