FC NEVADA DRAGONS

upraveno 2. února 2011 v Rozličný pokec
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
16465676970150

Komentáře

  • upraveno 11. srpna 2012
    Veselý by prvním hodem neuspěl ani mezi ženami, ale stane se, doufejm že to byl jen úlet :-)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 11. srpna 2012
  • upraveno 11. srpna 2012
    Tak drzim palce, ale v ostepu som vzdy mala slabost na Nora :)
  • upraveno 11. srpna 2012
    Za Svobodu jsem ráda a pětiboj mi připadá všestranější než desetiboj.

    Jo a Bolt teď po štafetě křičel na někoho do hlediště "Česka čau!" :)
  • upraveno 11. srpna 2012
    Někdy z těch komentátorů fakt nemůžu. "A co s tím udělá Zuzana Hejnová?" (s tím skoro půlkolem ztráty) No počítám, že by mohla, než na ni přijde řada, zkusit před staďákem čórnout motorku, jinak mě nic nenapadá.
    Svoboda prý rozjel pětiboj skvěle hned při šermu. Jaképak skvěle, když se pak musí s Číňanem honit ještě ve vodě i na souši. Počítám, že to má co do činění s tím slovem "moderní"..
    Chudák Veselý je adeptem na moji volejbalovou poučku: "Než pošleš čtvrtou rouru za sebou do autu, tak to zkus mezitím aspoň jednou narvat do desky!" Železný se tvářil, že snad sleze dolů a těch 85m, co by letos stačily na zlato, hodí v civilu.
    Mám radost z Čičerovové, kterážto je mi velmi sympatická. Dal jsem si k tomu Ruskou zmrzlinu a vychutnal si její vítězný skok.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 11. srpna 2012
    Lenge leve Norge! Sullandová po celou dobu olympiády ne zrovna přesvědčivý výkon, ale v semifinále a hlavně dnes ve finále se parádně rozstřílela. A rázem jsem zapomněl i na neúspěch v českém oštěpu.
  • upraveno 11. srpna 2012
    Cicerova bola skvela, skoda toho posledneho skoku/neskoku. A vasi komentatori su aspon vtipni.
  • upraveno 12. srpna 2012
    Vzhladom na vek, to bola tusim kazda :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 12. srpna 2012
    Já vždycky rostla u hlášky "vyznavačka Harryho Pottera" od komentátora plavání.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 12. srpna 2012
    Jarda šlape, Jarda šlape. Zatím první. ;-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 12. srpna 2012
    A i po hodině se pořád pere o první :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 12. srpna 2012
    Jardááááá!
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 12. srpna 2012
    A je to tam!
  • upraveno 12. srpna 2012
    Wow, polovina medailí letos byla docela nečekaná, aspoň pro mě.
  • upraveno 12. srpna 2012
    a my nečakane polovicu medaily z toho čo sa dúfalo... :(
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 12. srpna 2012
    Tak a je po olympiádě :-(
    suma sumárum:
    CZE: 4 - 3 - 3 a 19. místo v žebříčku
    SVK: 0 - 1 - 3 a 59. místo
    Nejvíc kovů si domu vezou pruhovaný s hvězdičkami. 104 (46 ze zlata) z toho 31 z plavání a 29 z atletiky. Za pozornost také stojí Maďarsko na 9. místě a Kazachstán na 12.
  • upraveno 12. srpna 2012
    dnešný volej a basket boli extra trieda. obrat rusov bude v učebniciach....

    brazílčania by si mali začať zvykať že vo futbale a volejbale bude už aj finále úspech... hlavne vo futbale nevidím tie ich ambície na domáce MS vôbec ružovo....
  • upraveno 12. srpna 2012
  • upraveno 12. srpna 2012
  • upraveno 12. srpna 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 12. srpna 2012
    Viděli jste teď ten 30 minutový sestřih celé olympiády? Mazec!
  • upraveno 12. srpna 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 12. srpna 2012
  • upraveno 12. srpna 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 12. srpna 2012
    Nakonec na Queen došlo. Asi na 15 vteřin :)
  • upraveno 12. srpna 2012
    Tak aspon Imagine celý, to by byl snad hřích...
  • upraveno 12. srpna 2012
    Stare hviezdy mi nevedia, ale One direction???? Wtf????
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 12. srpna 2012
  • upraveno 12. srpna 2012
    One Direction mě neurazili, slyšel jsem poprvý, bylo to krátké, přežil jsem hravě :-) Ale celkově je to průser, kterej nezachární Imagine, Here Comes the Sun - možná kdyby ty Queeny zahráli aspoň celý :-)

    Obáváms se, že Brazilci budou pro mě nekoukatelní - Londýn byl pro mě první OH ceremoš, kterej jsem fakt dal s chutí celej a dal bych ho znovu (Barcelonu jsem věkově nedal, takže znám jen to legendární vystoupení). A vzhledem k tomu, že olympiáda se na nějakých 20 let stěhuje mimo Evropu, tak to byl nadlouho asi i poslední :-)
  • upraveno 12. srpna 2012
    Pockaj, este sa caka na Girl Power!!!! :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.