Tak jo, jedna povídka odeslána a druhá zůstane (alespoň zatím) jen v mojí hlavě. Nevím, jsem zvědav jak dopadne... od korektorky mám avizo, že se myšlence ságy blíží víc než to minulé a že je lepší, já mám zcela opačný názor, tak uvidím, co řeknou čtenáři... Vypadá to, že příště se k netu dostanu až když bude zveřejněno, tak nezbývá než dodat, že se na ta díla těším.
Komentáře