Fanouškovská fikce

upraveno 16. ledna 2013 v Rozličný pokec
1323335373875

Komentáře

  • upraveno 22. srpna 2012
  • upraveno 22. srpna 2012
  • upraveno 22. srpna 2012
  • upraveno 22. srpna 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 22. srpna 2012
  • upraveno 22. srpna 2012
    Mi se líbí Offler :-p
  • upraveno 22. srpna 2012
  • upraveno 22. srpna 2012
  • upraveno 22. srpna 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 22. srpna 2012
  • upraveno 22. srpna 2012
    Slepý Io :-)
  • upraveno 22. srpna 2012
  • upraveno 22. srpna 2012
    Já bych měl být někdo hodný a laskavý...Jenže všichni antičtí bohové jsou tak trochu svině....
  • upraveno 22. srpna 2012
    Chmure - už jsem ti přiřkla Área - nezdá se ti to dost košér? :-)

    (tohle nejosu antičtí bohové, tohle je pantheon Zeměplochy. Offler je krokodýl:-) )
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 22. srpna 2012
    To jako ten ze Zeměplochy
  • upraveno 22. srpna 2012
    Jarla - Áres dostává pořád od někoho na prdel. Nejčastěji od Athény. Já nechci, aby mě neustále stírala ženská, co se narodila někomu v kebuli. Na druhou stranu je to fešák a ...... s Afroditou.
    Tak nevím.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 22. srpna 2012
    To jenom v Xeně z něj udělali debila
  • upraveno 22. srpna 2012
    Znám celkem dobře antickou mytologii a opravdu z něj dělal debila kde kdo...dokonce i smrtelníci...
    Dokonce mohl věčnost trčet v sudu, kdyby ho nevysvobodil Hermes...
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 22. srpna 2012
    Ach táák, to jsou všechno bohové Zeměplochy. Tu já neznám. Já v tom viděl jen nějaký mix řeckých a egyptských bohů. Až na toho malého červeného bůžka z Mikronésie :-)
  • upraveno 22. srpna 2012
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 22. srpna 2012
    Já chci být vládce podsvětí.
  • upraveno 22. srpna 2012
    Gardien: Thanatos ...hmm...dobrá volba
  • upraveno 22. srpna 2012
    Hm já z antiky měla nejraději Eós :-))
  • upraveno 22. srpna 2012
    Já si zas někdy v duchu říkám, kterým postavám ze Západozemí odpovídají jednotliví uživatelé - např. Jarla je Randyll Tarly, Flanker - Stannis, sarven - Barristan, Alek - Jeor Mormont nebo Eddard, E. Y. - kříženec Waldera Freye a Sansy, Tyna - Arianne a tak.....

    jarla: Máš růžová prsa a unášíš krásné muže?
  • upraveno 22. srpna 2012
  • upraveno 22. srpna 2012
    Tarlyho bych bral a stou výjimkou, že bych měla ohromně ráda Sama a byla na něj hrdá :-))
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 22. srpna 2012
    Chmur: To už spíše opravdu ten Roose Bolton. Kombinace hloupý Frey, hloupá Sansa by musela dopadnout naprosto strašně. Navíc obě tyto postavy nenávidím. Hlavně Sansu.
  • upraveno 22. srpna 2012
    vlcacka: Tebe tak dobře ještě neznám. Ale tipoval bych tě na nějakou sympatickou postavu...Horu, Cersei, Ramsaye a podobné bych vyloučil:-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 22. srpna 2012
    A kto som ja? :D Har?!
  • upraveno 22. srpna 2012
    E. Y.: Tak moment. Walda není vůbec hloupý. Jak si na to přišel? A Sansa je nebo spíš byla naivní. Není hloupá. Ty bys nechtěl být krásný (Sansa) a plodný (Frey)?
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.