Nechytala bych se tolik toho, že Tara bude hrát Selyse. Z toho seznamu nových rolí pro třetí sérii mě sice nikdo jiný nenapadá, ale může to být nějaká další postava, která se v knížkách neobjevuje. Někdo z otrockých měst nebo divokých. V komentářích na WIC ale navrhujou i Val.
Miss Utahraptor: Mě se neptej, nepochopila jsem to ani u Aši/Yary, když by bylo snazší přejmenovat Ošu (její jméno v první sérii ani neřekli) - kromě toho, že (jak zmiňoval Alek) Yara je vlastně jiná postava než Aša vyjma toho příbuzenství. Možná že Bran potká dva sourozence, ale nebudou to Reedovi. Po tom, co za divadlo předvedli s Chaplinkou a "Jeyne", bych se tomu tolik nedivila. Každopádně holka je to pěkná a ve správným věku na příslušnou roli.
Lord Gepeto Illar: Zmiňujou jenom, že v předloze se objevuje jistá Myranda Royce. Silně ale pochybuju, že by se s někým takovým v seriálu obtěžovali a jestli je to de facto jiná postava, nedávali by ji jméno, které už existuje v předloze.
Komentáře
http://www.spoilertv.com/2012/06/game-of-thrones-season-3-casting-news.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=tumblr
Jinak je tam tahle, ale u té nevidím nějaký vyšší smysl proč ji obsadit.
http://awoiaf.westeros.org/index.php/Myranda_Royce
Hm, takže místo Jojena bude Joseph? :-D To snad né...
P.S. Ještě mě napadlo, jestli to nemůže být Missandei...
Také nevidím důvod obsazovat takto výrazně Selyse. A ta Miranda mi zatím nejvíc sedí na nějakou tu sestřenku Margaery.