FC NEVADA DRAGONS

upraveno 2. února 2011 v Rozličný pokec
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
12425272930150

Komentáře

  • upraveno 9. května 2012
    No ved cez vikend sa mozme porozpravat :)
  • upraveno 9. května 2012
    Slováky vede jaký Vůjtek? předpokládám, že starý. chichi, babička oba Vůjtky učila na základce :)
  • upraveno 9. května 2012
  • upraveno 9. května 2012
  • upraveno 9. května 2012
  • upraveno 9. května 2012
  • upraveno 9. května 2012
  • upraveno 9. května 2012
    Tak so 6-timi bodmi už hádam aspoň nevypadneme z A-čka. :P
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 9. května 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 9. května 2012
  • upraveno 9. května 2012
  • upraveno 9. května 2012
  • upraveno 9. května 2012
  • upraveno 9. května 2012
    Není zač, my jedeme na pohodu, zdá se. Viz komentátor ČT Robert Záruba na Twitteru: "Český tým včera: společný večer pod názvem "týmové pivo." Dnes: 3 hráči se omluvili ze studia MS s tím, že se odpoledne potřebují vyspat."
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 9. května 2012
    Není důležité zvítězit, ale zúčastnit se, přece!
  • upraveno 9. května 2012
    Ano, to by měli mít češi v erbu :-)

    Hlavně to vysvětluje, proč Jarda letos tým neposílí - on by sice všechny přebruslil a ochcal, ale na ty pitky je už starej...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 9. května 2012
    Nebo mu pan farář řek už mi nechlastej mešní víno, nebo půjdeš do pekla.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 9. května 2012
    Vy jste někdo vážně čekali, že by Jágr přiletěl? :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 9. května 2012
  • upraveno 9. května 2012
    v lige to máte pekne vymyslené. o titule sa rozhodne v poslednom kole, vo vzájomnom zápase. to môže byť slušný zápas!
  • upraveno 10. května 2012
    jj, na to se snad dokonce podivam, i když jinak ligu zcela ignoruju
  • upraveno 10. května 2012
    Jo, já se díval jak hrál Slovan a Jablonec. Docela fajn fotbálek. Někdy mám ale pocit, že snad v lize mistrů mají nějaká větší hřiště, ale to bude asi jen tím, jak to snímá kamera. Musím říct, že letos mě stejně jako Švédy nechává chladným MS v hokej. Možná se to zlomí v play off, pokud se tam dostaneme.
  • upraveno 10. května 2012
    Baník se zachránil!
    :-)
  • upraveno 10. května 2012
    Jo Baník zachránil :-) To bylo pohlavků a beztak i kapříků :-)))
    My jsme povinně fandili už ve školce , i když jsme vůbec netušili, co to Baník je :-D
  • upraveno 10. května 2012
    Tak jistě.
  • upraveno 10. května 2012
    To není ta správná verse - tahle je oficielní, ale ta neoficielní, kde krásně mění hlasy na vychlastané lipinské....ta je něco :-D Ale tu mám jen na kazetě....:( (To byly časy za komančů, kdy se tyhle kazety přehrávaly a kopírovaly :-D )
  • upraveno 11. května 2012
    Tak co, budete v zápasu desetiletí (aspoň z pohledu naší ligy) někomu fandit? Já fandím LBC, i když tohle zkorumpovaný město v podstatě nemám rád:-) a rok jsem žil v Plzni.
  • upraveno 11. května 2012
    ja plzni kôli vrbovi
  • upraveno 12. května 2012
    Eeeeej Berdyšák :-)
  • upraveno 12. května 2012
    Liberec měl štěstí! Čest Plzni. Snad ji napodobíme a neuděláme v předkole ligy mistrů ostudu.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.