FC NEVADA DRAGONS

upraveno 2. února 2011 v Rozličný pokec
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
12526283031150

Komentáře

  • upraveno 12. května 2012
    No to teda! :-)
  • upraveno 13. května 2012
    Berdyšák mne mrzí... :-(
  • upraveno 13. května 2012
    ještě že to hlásíš, já to ted vůbec nestíhám sledovat :-)
  • upraveno 15. května 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 15. května 2012
    Zase budeme hrát se Švédy. :D
    Už je to taková pěkná tradice.
  • upraveno 15. května 2012
    A stále to na Švédy moc neumíme :-) No nezbývá než fandit :-)
  • upraveno 15. května 2012
    Ja chcem USA vo stvrtfinale. Mozno sa vidime vo finale ;)
  • upraveno 15. května 2012
    Amíci to do finále nedotáhnou....teda doufám, že zákony časoprostoru ještě fungují :-D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 15. května 2012
  • upraveno 15. května 2012
  • upraveno 15. května 2012
    No Kanaďani se k nám vždy chovají jak prasata a když jim leje do bot, tak začnou přeměřovat hokejky :-D V tom případě - nechť dostanou po rypáku :-p
  • upraveno 15. května 2012
    Zápasy s Kanadou by měly vždy skončit hromadnou bitkou, aby se ukázalo, kdo je doopravdy lepší. ;-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 15. května 2012
    Takže Kanada :o))
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 15. května 2012
  • upraveno 15. května 2012
    Náhodou, Guma by je všechny srovnal do laťe! :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 15. května 2012
    Kdo je Guma? Nějaký dentista?
  • upraveno 15. května 2012
    Nevado, řekni, prosím tě Lordce velitelce, kdo je Guma. :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 15. května 2012
    Šlégr.
  • upraveno 15. května 2012
    No jistě, Jirka, dříve ranař od modré, nyní Paroubkův hoch. Z něho jediného měli Kanaďani strach. Jednou jim ukázal bicáky - a byl klid. :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 15. května 2012
    Proč je Šlégr Guma? Ten už žádný hokejisty do latě rovnat nebude,ten bude do latě rovnat nás (případně to, co mu nejvyšší kormidelník dá rovnat do latě).
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 15. května 2012
    Je to jeho přezdívka. Ale jak ji získal už si taky nepamatuju :)
  • upraveno 15. května 2012
    Záruba: "Pálí jako guma." :-)
  • upraveno 15. května 2012
    No skoro bych tipoval, že to byla přesně jeho role, důvod, proč ho vzali do NHL. Měl za úkol vygumovat konkrétní hráče soupeře :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 15. května 2012
    Aha, já myslela, že to je jeho charakteristika.
  • upraveno 15. května 2012
    Ale samozřejmě věřím headově verzi, s ním polemizovat si netroufám :-)
  • upraveno 15. května 2012
  • upraveno 15. května 2012
    Když se pálí guma, to ti je vám strašný smrad...
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 15. května 2012
  • upraveno 15. května 2012
    Ne, to je oficiální pseudonym. :-)
  • upraveno 15. května 2012
    stejně oficiální jako je pseudonym heada ;-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.