To mi pripomenulo vcerajsii clanok o Bardotke. V nejakej zoo vo Fr idu utratit 2 slony trpiace tuberou. Rozhorcena dama vyhlasila, ze ma chut prestahovat sa kvoli tomu do Ruska, lebo Putin by to nikdy neurobil :) Asi zabudla, ze ten iba pred ocami Berlusconiho vypitval uplne zdrave zvieratko :)
@Hildegarda Ona je jeho velká obdivovatelka no. Možná některý ženský potřebujou zas něco jinýho namísto univerzálního politicky korektního euromuže (třeba to obnáší bič, ale aspoň je to zas něco jinýho) :)
Westeros mod pro medieval 2 už je, mám ho v pc. Rome 2 vypadá parádně :) Kriso taky bych se měl učit na angličtinu a prokládám to hraním :D jde to i najednou :) Jinak by měla vidět sbírků trofejí Putina :D ten člověk už prý střelil kde co :D
@Blackfish No tak ty můžeš mít výmluvu, že se tam mluví anglicky, což znamená, že se v podstatě učíš. Jenže mě tahle výmluva nevyjde (musím se učit nějaký hrůzy, kterým nerozumím, vůbec mě nezajímají a nikdy je nechci dělat - čti Drobné podnikání a Projektové řízení a dotační management). A od rána se k tomu snažím dokopat...a NIC :spike:
@Hildegarda No já věřím, že se na něj už zpracovává příslušná směrnice :) Muž tolerantní k ženským - hm - nákupům, chápavý k vypovídání se (ne takový ten muž "mluv se mnou jen když chceš problém vyřešit") a velmi nakloněný k výměně sexuálních rolí :)
čo je to za hra Vědmákovy? Akože Zaklínač alebo čo? Podľa opisu to vyzerá tak, že celá hra je meneá a ovplyvňovaná rozhodnutiami hráča, čo sa mi páči :O
Je možné hrať Zaklínača 2 bez znalosti príbehu, bez čítania kníh a hrania Zaklínača jednotky? Bez toho, aby som o niečo prišiel? Je to náročné na grafiku alebo výkon počítača? Je to náročnejšie, menej náročné alebo rovnako približne náročné ako The Sims 3 alebo World of WarCraft? Teda čo sa týka požiadavkov počítača?
No právě svatos, když hraješ s Vernonem na písečku Henselta tak je to ve třetí politicky výhodnější, máš větší možnost manévrování, a Roche je sympatak. S Iorvethem jsem šel kvuli atmosfeře do Vergenu a trpaslíci jsou nejlepší no :( Těžko tohle řešit. Ve Vergenu je ten princ pěkná namyšlená svině a na konci se nechá korunovat na krále, a nejhorší naněm je že ve Vergenu nepomůže s obranou ani prd brání ji jen nelidé, zaklínač a sedláci. Temerii si rozdělí Radovid a Henselt. Radovid udělá ovšem řádná jatka na konci, teď nevím jestli to udělal i s Rochem když jsem šel. Ovšem Dolina Pontaru je samostatný stát se Saskii v čele. Tak nevím co je lepší. Když jsem hral poprve a teď jak si to rozjedu asi pujdu s Rochem ale rve mi to vlasy utočit na město kde jsou Yarpen, Zoltan a Skaggs a hafo dobrejch trpaslíků a lidí a elfů. Geralt by na něco takové nikdy nepřistoupil, stejně jako jsem nepřistoupil na hon na nelidi ve Flotsamu. Ovšem je tam víc ruznych koncu a tak se budu snažit ten kterej mě nejvic vyhovuje a ten si uložím na později :D
Komentáře
Asi zabudla, ze ten iba pred ocami Berlusconiho vypitval uplne zdrave zvieratko :)
Dufam, ze ten vyraz pocujem naposledy...
Muž tolerantní k ženským - hm - nákupům, chápavý k vypovídání se (ne takový ten muž "mluv se mnou jen když chceš problém vyřešit") a velmi nakloněný k výměně sexuálních rolí :)
Je to náročné na grafiku alebo výkon počítača? Je to náročnejšie, menej náročné alebo rovnako približne náročné ako The Sims 3 alebo World of WarCraft? Teda čo sa týka požiadavkov počítača?