V té dvojce to rozhodování sakra těžké to je pravda. V jedničce jsem dohrál buď neutrál nebo veverky, protože řád byla banda haj*líků ale dvojka byla uplně jiná. A být neutrální už nešlo.
Mě jsou ve všem fantasy nejblíž trpaslíci, náturou, názory, humorem, skoro vším tedy.
Yarpen Zigrin a Zoltan Chivay v Zaklínači. Gotrek a Snorri ve Warhammeru. Gimli v Pánu Prstenů. Muradin Bronzebeard a Falstad Wildhammer ve Warcraftu. Korgan Bloodaxe v Baldurs Gate Oghren v Dragon Age. Thorin Pavéza v Hobitovy jak knižním tak hraném, to ale všichni trpoši tam. Bruenor Battlehammer v příbězích o Drizztovy.
A nesmím zapomenout na jiného trpaslíka - Tyriona Lannistra :) Ten se vymyká normálním trpošům ale i tak je to borec :D
Z elfů mám rád je Maluse Temnou Čepel a Hauclira z Warhammeru. Temní elfové jak má být, ne ten pan vždycky hodnej Drizzt Do´Urden.
Já nemám vyloženě oblíbenější jednu rasu, je to případ od případu. Ale přiznávám, že většinou mám ráda ty hodný a ještě radši padouchy, kteří se nakonec ukážou jako největší klaďasové :). Maluse mi přinesl Ježíšek, tak jsem na to zvědavá a doufám, že to nebude na mě až moc velký záporák (nedělám si iluze o nějakém zhodňování). Ale prosím neprozrazovat :)
@BenNevis Právěže není! To je to peklo, musíš se rozhodnout mezi 2 relativně hodnozlými stranami. Kdybych si měla vybrat klaďase nebo padouchy, tak nemám problém, ale takhle?
@Blackfish Už neříkej prosím nic. Až dočtu všechny Kulhánky, tak se na to vrhnu :)
@BenNevis To je zajímavý důvod, takhle na to nahlížet mě nikdy nenapadlo :D Já nemám ráda utlačování kvůli odlišnosti, takže jsem se přidala k teroristům a jsem dezertér :)
Sakryš :( Dneska jsem dělal Kajrana v Zaklínači 2 a kvůli bugu zobrazení jsem musel přepnout na nižší rozlišení aby se dobře zobrazil QTE (klikání myší na chapadle - kdo zná) a teď nemůžu najít to správné rozlišení, měl jsem to na celou obrazovku, bez černých pruhů. Mám širokoúhlej monitor a měl jsem rozlišení 1280x buď 720/768/800 a poměr stran si taky nepamatuju. má někdo taky takovej monitor a jde mu to na celou ?
No tohle je topic :D Vzhledem k mojemu chudáčkovi notebookovi nové hry příliš hrát nemůžu, takže zmíním svojí milovanou klasiku - Warcraft III (v dětství jsem hrála i dvojku), Age of empires II, Starcraft, Diablo 1 a 2, Rollercoaster tycoon... Ano, jsem rozený stratég. Ale ve chvíli nudy se možná pokusím rozchodit Zaklínače :-k
Komentáře
Yarpen Zigrin a Zoltan Chivay v Zaklínači.
Gotrek a Snorri ve Warhammeru.
Gimli v Pánu Prstenů.
Muradin Bronzebeard a Falstad Wildhammer ve Warcraftu.
Korgan Bloodaxe v Baldurs Gate
Oghren v Dragon Age.
Thorin Pavéza v Hobitovy jak knižním tak hraném, to ale všichni trpoši tam.
Bruenor Battlehammer v příbězích o Drizztovy.
A nesmím zapomenout na jiného trpaslíka - Tyriona Lannistra :) Ten se vymyká normálním trpošům ale i tak je to borec :D
Z elfů mám rád je Maluse Temnou Čepel a Hauclira z Warhammeru. Temní elfové jak má být, ne ten pan vždycky hodnej Drizzt Do´Urden.
Maluse mi přinesl Ježíšek, tak jsem na to zvědavá a doufám, že to nebude na mě až moc velký záporák (nedělám si iluze o nějakém zhodňování). Ale prosím neprozrazovat :)
Edit: Ne, nechci to vědět!
@Krisa Co na to chceš říct, to víš že bude není spoiler ale neřeknu ti jak to by byl.
@Blackfish Už neříkej prosím nic. Až dočtu všechny Kulhánky, tak se na to vrhnu :)
@Krisa Já nemám ráda teroristy, takže nejsem fanda Veverek ani v knihách, ale ve hře měl Iorveth camp blíž, tak to vyhrál. :-)
Já nemám ráda utlačování kvůli odlišnosti, takže jsem se přidala k teroristům a jsem dezertér :)
Teď zrovna mám pocit, že sice nedodělám školu, ale budu Mistr v Mahjongu :D
Tycoony byly super, u Rollercoasteru se mi líbilo, jak lidičky zvrací a u Zoo, když utekl lev či tygr :)