Kecáliště
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
Nejradši mám, když si moderátoři nevypnou mikrofony:-)
Ono taky co na ty otázky odpovídat.
A voda je pro všechny a zadarmo, Trautenberku! - To by mělo být logo všech firem s balenou vodou :-p
Snad abysme něco napsali, mohlo by se to vyhodnotit, pozitivně konstruktivně zkritizovat a vítězka by vyhrála večer s Alekem :)
No dalo by so to vyhlásit třeba jako drabble na téma - krátký literární útvarek třeba o situacích v knihách zmíněných, ale nepopsaných - třeba jak vypadalo "vyhoštění Joraha ze Západozemí" - všichni víme, že se to stalo,a le dokud to v knize nebude přesně, tak je to volné pole působnosti, jak tu naznačovala třeba Miss Utahraptor, že se do toho vložily Mormontice s řemdihama a sudlicema :-)
Třeba něco na tento způsob....
(omlouvám se za 1000x "třeba")