Nezapomněla, protože jsem to tímhle způsobem nedělala. Použila jsem editační tlačítko, kde jsem vyplnila adresu a pak zobrazovaný text. A když dám upravit příspěvek, tak je tam všechno jak má být.
Hm, když to dám jako citaci, tak se mi zobrazí vyplněná pozice odpovídající kolonce "Popisek odkazu" (To, co je vidět jen když se na to najede myší.), ne "Zobrazený text". Divné.
Informace o natáčení RW. Uf, dlouho jsem si říkala, že to v televizi dám bez mrknutí oka... teď mám nepříjemný pocit, že to tak nebude. Předem si připavím panáka vodky a pak zapálím pár svíček.
Komentáře
A když dám upravit příspěvek, tak je tam všechno jak má být.
Informace o natáčení RW. Uf, dlouho jsem si říkala, že to v televizi dám bez mrknutí oka... teď mám nepříjemný pocit, že to tak nebude. Předem si připavím panáka vodky a pak zapálím pár svíček.