Fanouškovská fikce

upraveno 16. ledna 2013 v Rozličný pokec
1444547495075

Komentáře

  • upraveno 3. září 2012
  • upraveno 3. září 2012
    No to je taky otázka - mohou mlžit, ale opravdu čestný a rovný člověk to nedokáže....
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 3. září 2012
    I to je řešení a možná jsou tací, co by skutečně podobný slovník volili dokonce byli upřímní :)
  • upraveno 3. září 2012
    A co to udělat zcela bez komentářů? Jen hodnocení? Minule jsem to chtěl mít co nejvíc regulérní, když tam byla cena od HBO. Ta tentokrát neni (možná příště ;-), tak s tím nemám problém... Komentáře jsou pod konkrétními povídkami, to je pro autory hlavní, ne?
  • upraveno 3. září 2012
    to je celkem zbytečné, ne ? Nikdo se nebrání tomu hodnotit několik povídek, které boduje. To, co zavání průserem je jen to, že by každý hodnotil všechno...v mém případě to zavání průserem natolik, že bych se musela vzdát hodnocení vůbec :(
  • upraveno 3. září 2012
    No právě proto se ptam, jestli neni zbytečný abych to řešil, když tam ty komentáře jsou zbytečný a duplikují ty diskuze... tak ok, přesvědčil jsem se :-)
  • upraveno 3. září 2012
    No.... osobne sa priklaňam k verzi s nepovinným komentárom a povinným hodnotením. ale asi to tu zle chápem
  • upraveno 3. září 2012
    Popravdě, kdyby tam minule nebyl ten komentář, jako podmínka, tak jsem se minimálně na dva, tři vybodla prostě jen proto, že jsem byla neskutečně líná skládat své myšlenky a názory do jakž-takž ucelené formy. Já bych radši ty "povinné" u hodnocení nechala... :D

    edit: Myšleno jako: hodnotím (resp. "řadím") pět/sedm povídek a k těm mám nějakou větu, dvě komentáře povinnou.
  • upraveno 3. září 2012
    Moment - já řekla, že zbytečné je rušit komentáře u hodnocených povídek. Ne že jsou ty komentáře zbytečné.

    Pro klid duše všech tu třeba napíšu celkové neadresné hodnocení s ekvivalentními příklady o tom, jak je dobré si zjistit, které povolání koresponduje se kterými výrobky, že je dobré vědět jaké slova používám aneb, když nevím, která část nože je střenka, tak se vyvaruji užití a další všeobecné výpichy:-))
  • upraveno 3. září 2012
    Já bych dala - ohodnotit těch 7-10 povídek (nebo tak), povinný komentář u prvních 5 a nepovinný komentář u těch ostatních. A stále si stojím za tím, aby se hodnotilo procenty, ne body.
  • upraveno 3. září 2012
    Pokud bude hodnocení procenty, tak ani nevím, co se ode mne očekává. A pokud bude hodnotit vše procenty, tak nehlasuji. Navíc kdo určí, kolik procent je standard? Jsem schopna seřadit povídky podle toho, jak se mi líbí, ale ne podle procent. Nejlepší mám dát 100, druhé 80, třetí 60,...?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 3. září 2012
    Procenta nebo body jsou, jak postuluje Astermeyer, ve skutečnosti jedna a táž věc nahlížená z různých úhlů.
  • upraveno 3. září 2012
    flanker: A vše ostatní jsou pouze plky, já vím :D.

    Jde mi o to, že když bude hodnotit... ok... dobře. Nebudu se pouštět do vysvětlování, protože bych se do toho akorát zamotala. V tom případě ať jsou body od 1-10 a lze dát více povídkám stejný počet bodů.
  • upraveno 3. září 2012
    Já bych byl pro hodnocení deseti povídek s povinným komentářem, když se nám navýšil počet povídek na 20. Nechtěl bych hodnotit úplně všechny, jen ty, co se mi nejvíc líbí...
  • upraveno 3. září 2012
    Dávat čísla 1-10 (s tím, že se mohou opakovat) je stejné jako procenta - z čeho? Z čeho se to počítají procenta? Co je základ 100% se ptám :-)
    To považuju za něco jiného než seřadit ze svého pohledu nejlepších několik povídek.
  • upraveno 3. září 2012
    10-9-8-7-6-5-4-3-2-1. Takhle. :-)
  • upraveno 3. září 2012
  • upraveno 3. září 2012
    K ostatním můžeš napsat nějaký koment bez hodnocení.
  • upraveno 3. září 2012
    No, však 1 = dost dobré na ohodnocení, ale jinak... nic moc. 5 - průměr, 10 - boží. Nebo chcete seřazovat? Já teda osobně nikdy nevím, co dát na 1. a co na 2. místo... Minule jsem s tím bojovala právě, že docela dost a teď je ještě víc těch povídek. Nevím, jestli se rozhodnu, která je lepší a která horší.
    No, ale dobře. Už se do toho nebudu motat :D.
  • upraveno 3. září 2012
    Taky nechápu rozdíl mezi procenty a body (tedy ve chvíli, kdy lze přidělit stejné hodnocení). něco jiného je stanovení pořadí.

    No stejně mi budete nadávat :-), tak já se přestanu ptát a udělam cestou nejmenšího odporu. Takže to bude nějak takto https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dFdFN1lZMzNlUlZqcGYzTWRmaFFfU3c6MQ (ještě to možná lehce upravim a otestuju, tak kdyžtak počkejte až to vyjde na homepage či to tady oznámim.
  • upraveno 3. září 2012
  • upraveno 3. září 2012
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 3. září 2012
    Tak dej všem jedničku a nech rozhodnout ostatní. :-)
  • upraveno 3. září 2012
    A kde se jako mají psát ty "povinné" komentáře, které přinutí lidi ty povídky přečíst a nestřílet od boku? :-/
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 3. září 2012
    Heavy: Snad to čteš dobrovolně a ne z donucení. Předpokládá se že když to hodnotíš tak jsi to četl nebo ne?
  • upraveno 3. září 2012
    to jsem právě zrušil a za to mi budou někteří nadávat a jiní mě blahořečit :-)

    Já ty komentáře stejně pak nestihl přečíst, takže jsem ani nedokázal ošetřit, pokud tam někdo psal nějaký kraviny a obcházel to.
  • upraveno 3. září 2012
    No tím si právě nejsem jistý...
  • upraveno 3. září 2012
    Samozřejmě, pokud se někdo chcete hodiny hrabat v google docs a nastavovat to i s komentáři, já se tomu nebránim. Řekněte mi, já počkám a pak použiju váš formulář. Ale je to fakt slabá ochrana a myslim, že ničemu nepomůže - kdo che podvádět, dokáže to.
  • upraveno 3. září 2012
    Ty povinné komentáře na tom byly to nejlepší. Aleku, Aleku...
  • upraveno 3. září 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.