Bodovačka 2 (od trůnů k tanci)

14546485051313

Komentáře

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    @Bortas: Varys 67
  • upraveno 4. listopadu 2012
    Od minulé stránky se u Varyse táhne chyba- od 30. hlasování (Mrcel17). Mělo by to být o 5 bodů, tudíž by měl mít 72.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 4. listopadu 2012
    No dokonce! Oni ho snad všichni úmyslně okrádají o body. :-D
  • 40. hlasování

    Varys +2 (74)
    Balon Greyjoy -1 (4)

    Tak já mu přidám... :)
  • 41. Hlasovanie

    Varys +2 (76)
    Balon Greyjoy -1 (3)
  • upraveno 4. listopadu 2012
    42. hlasování
    Varys +2 (78)
    Balon -1 (2)
  • 43. hlasování
    Varys +2 (80)
    Balon -1 (1)

    Bolo mi cťou, Lorde Greyjoyi
  • upraveno 4. listopadu 2012
    1. bodovanie
    AK:
    Tormund Obrozhouba +1 (21)
    Bran Stark +2 (22)
    Varamyr Šestikůže 0 (20)
    Val -1 (19)
  • 2. Bodovanie

    Tormund Obrozhouba 0 (21)
    Bran Stark +1 (23)
    Varamyr Šestikůže -1 (19)
    Val +2 (21)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 4. listopadu 2012
    3. Bodovanie

    Tormund Obrozhouba 0 (21)
    Bran Stark +2 (25)
    Varamyr Šestikůže -1 (18)
    Val +1 (22)

    U této skupiny mám zas 2 oblíbené a 2 neoblíbené postavy či méně oblíbené.
    Bran a Val jsou ty oblíbené - Brana mám raději, protože je to Starče, je mi ho líto a jsem zvědavá, co se v jeho příběhu ještě stane (doufám, že se dozvím víc o Dětech lesa).
    Varamyr je syčák, proto dost -1.
    Na Tormunda zbyla 0.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    4. hlasování

    Tormund Obrozhouba 0 (21)
    Bran Stark +2 (27)
    Varamyr Šestikůže -1 (17)
    Val +1 (23)
  • upraveno 5. listopadu 2012
    5. Bodovanie

    Tormund Obrozhouba 0 (21)
    Bran Stark +2 (29)
    Varamyr Šestikůže -1 (16)
    Val +1 (24)
  • upraveno 4. listopadu 2012
    6. bodování

    Tormund Obrozhouba 0 (21)
    Bran Stark +1 (30)
    Varymyr -1 (15)
    Val +2 (26)

    Val mám ráda, je to jedna z nejsympatičtějších žen v Písni.
    Varamyr - nijak mě nezaujal, jasné mínus
    Bran, Tormund - mezi nima se nemůžu rozhodnout... Bran je asi zajímavá postava, ale popravdě mě nikdy moc nebavil. Zato Tormund je vtipný chlapík :-) Ale zase se tak často neobjevuje... Takže teď ten plusový bodík, zatím dostane Bran a příště možná Tormund :-D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @kamycak @Michelle opravte si hlasování
  • upraveno 4. listopadu 2012
    7. bodování

    Tormund Obrozhouba +2 (23)
    Bran Stark 0 (30)
    Varamyr Šestikůže -1 (14)
    Val +1 (27)

    Tormund je prostě drsňák a můj oblíbený Divoký.
    Bran je sice Starče, ale k srdci mi nijak nepřirostl a jeho POV řadím do průměru.
    Varamyr je v téhle skupině jasný záporák. Z těch pár zmínek a jedné kapitoly lze usoudit, že nebyl zrovna přehlídkou ctností.
    Val na mne působí jako milá, inteligentní žena z(e Svobodného) lidu s trochou selského rozumu.
  • Já už to mám... Nebo to mám zas blbě?
  • 8. Bodování

    Tormund Obrozhouba +1 (24)
    Bran Stark 0 (30)
    Varamyr Šestikůže -1 (13)
    Val +2 (29)
  • upraveno 4. listopadu 2012
    9. Bodování

    Tormund Obrozhouba +1 (25)
    Bran Stark 0 (30)
    Varamyr Šestikůže -1 (12)
    Val +2 (31)
  • upraveno 4. listopadu 2012
    10. Bodování

    Tormund Obrozhouba +2 (27)
    Bran Stark +1 (31)
    Varamyr Šestikůže -1 (11)
    Val 0 (31)

    Tormund - je mi hrozně sympatickej, povahou i pohledem na svět
    Bran - mám ho snad nejméně rád, ze všech Starků, ale pořád je to Stark, a hlavně má Léto
    Varamyr - celkem jasný záporák
    Val - mám jí rád, ale zbyla na ní 0
  • Varamyr - jednoznačné mínus, už jen za to, co provedl bratrovi
    Bran - ten klučina, co ho hraje, je hodně sympatický, ale ta postava mi přijde taková nějaká.
    Tormund - vtipný správňak za Zdí
    Val - jedna z mých nejoblíbenějších ženských postav v Písni
  • upraveno 4. listopadu 2012
    -
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 4. listopadu 2012
  • Stárče, omg kým mi došlo čo to znamená.
  • upraveno 4. listopadu 2012
    12. Bodování

    Tormund Obrozhouba +1 (29)
    Bran Stark 0 (31)
    Varamyr Šestikůže -1 (9)
    Val +2 (35)

    Tormunda i Val mám hodně rád, nějak mě to k tomu severu táhne. :-) Varamyr, hajzl, jasný mínus a co se Brana týče, nikdy jsem ho moc nemusel. V pro něj přívětivější skupině by možná dostal plus, ale tady ne. Sice to nemá jednoduché, ale to jeho fňukání a litováníse se mi prostě příčí. Měl by zatnout zuby a začít trochu myslet, v tomhle ho Arya, navzdory horšímu osudu, zostudila a prokázala nesrovnatelně vyšší morální sílu.
  • 13. Hlasovanie

    Tormund Obrozhouba 0 (29)
    Bran Stark +2 (33)
    Varamyr Šestikůže -1 (8)
    Val +1 (36)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Teda, ty vaše +2 pro Val mě docela překvapují. Já čekal, že budu jeden z mála :-)
  • upraveno 4. listopadu 2012
    Val mě zklamala svým chováním vůči Shireen, tak nějak to na mě působilo jako babkovská pověrčivost, bála se jí jak čert kříže, a přitom bezdůvodně.
    Pokud se tedy neukáže, že měla pravdu, a že Shireenina nemoc je stále nakažlivá, protože GRRM je schopný všeho.
  • Val je super :-) Ale taky jsem čekala, že asi nepostoupí...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.