Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
1104105107109110394

Komentáře

  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • U těch verzí Warriors těžko říci, asi je takovýhle film jako dvouhodinový stravitelnější. Jen mě přišlo třeba u scény s těli na korbě, že je tam zabíraný jen jak voják hledá živýho a že celkem možný že je nějaká drsnější verze s pohledem přímo na těla.
    O Ulopeném Kosovu se teď trochu mluvilo když chtěl jeho režiser podepsat v Luxoru od Albrightové plakát s fotkami obětí "humanitárního bombardování"
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 19. listopadu 2012
    @derfel Počkat, já si pamatuji scénu, jak vysypávají korbu mrtvol a mezi nimi je pár živých lidí... Že bych si to nakonec jen namlouvala?
  • Ve verzi co jsem viděl já, tam najde jednoho přeživšího na korbě, ale je to natočený , takže kamera snímá jen jeho, takže ti mrtví nejsou vidět.
  • Tak jsem zahlídla nějakou upoutávku na Rosamundu Pilcherovou dneska večer na Primě. A kdo tam hustil moudra do blondýny zklamané životem? Přece Tywin :-)
  • Lonely Bones je sila - hlavne ak mate deti. Idem sa na to vyspat.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 24. listopadu 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Skôr mi to pripomína Arthur a Minimoyovia, ale tá hudba celý ten trailer tak očarila, že to chcem vidieť...
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • Hmm, tak to byla asi chyba si to pouštět bez zvuku.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • Díval jsem se teď na některé doporučované filmy:
    Adamova jablka - ultradrsný a temnočerný humor, chvílema jsem propadal hysterickým záchvatům smíchu a chvílema se mi chtělo brečet zoufalstvím. Tenhle typ filmů mám rád.
    Spáči - mluvila o tom Nevada. Docela příjemný film, ale nic co by mě vzalo.

    No a včera jsem se díval na Expendables. Jestli jsem jedničku považoval za průměrnou oddechovku, tak tohle byl hluboce podprůměrný film. Většina hlášek na minulost hlavních protagonistů mi přišla trapná a akce na rozdíl od jedničky docela slabá.Nechápu jak to může mít na CSFD 83%...svět se zbláznil....
    JCVD ale jako metrosexuální záporák exceloval:-)
  • Já se dívala na nový Total Recall. Usnula jsem při tom, tak ani nevím, jakým způsobem hlavní hrdina vyhrál. :-)
    A to jsem byla dost vyspaná.
  • @BenNevis Asi proto, že stejně jako v původním filmu vlastně podstupoval lobotomii? =D
  • @BenNevis to neřeš to je pro fanoušky 80s
  • No mne sa pôvodný Total Recall veľmi páčil, keď som prvý krát videl Inception veľmi mi to pripomínalo Total Recall :D ale tento remake sa mi vôbec nepáčil a nezachránila to ani krásna Kate, úvod bol zaujímavý ale potom to bolo nudné.
  • videl som Cloud Atlas a je to ok. páčilo sa mi to vcelku, aj to napriek dl´žke dobre odsýpalo. obával som sa, že budem podobne nespokojný ako po Fontáne, ale naoniec fajn. príjemná pestrosť obrazov, žánrov a tak.
    Nie je to tak dokonalo rozprávané a strihané ako napr. Hodiny a posolstvo je pekné ale jednoduché. trochu mi vadia tie orgazmické výkriky okolo, ale film to je pekný, to áno.
  • Atlas mraků jsem ještě neviděla, ale podle toho co o filmu vím, tak mi to trochu připomíná Babel. Ale předpokládám, že to bude větší, když se to táhne v několika staletích.
  • nečítal. chvíľu som uvažoval minulý týždeň, že si to kúpim a prečítam, ale povedal som si, že pričasto vidím filmy, ktoré som predtým čítal, tak tentokrát som to nechal iba na filmovom rozprávaní.
  • Tak jsem byla v kině na tvajlatu, abych teda jako nebyla pozadu. Bylo to sice úplně o ničem, ale když se Jacob vyslíkal (pozor přitvrdili - už dokonce do trenek), pobavila jsem se hodně. Byla jsem na tom s bráchou a s tím se vždycky dobře pobavíme. Nebyla jsem ani moc zhnusená, ani moc nadšená, takže dle mého posudku je to celkem solidní céčko.
  • upraveno 27. listopadu 2012
  • upraveno 27. listopadu 2012
  • upraveno 27. listopadu 2012
  • upraveno 27. listopadu 2012
    Nj, před Vánocema se vždycky ty zajímavé (a "zajímavé") filmy v kině nakupí :-(
    Mám pocit, že snad chodím do kina jen na podzim :-D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.