Fantazie puštěná z řetězu! Takový gejzír nápaditých vtípků, slovních hříček a odkazů na náš svět i světy jiné na tak malém prostoru už snad ani není legální. :-) Smrt není strašlivá, je jen strašně ukecaná. A dělá si srandu z bohů. A nenechte se zmást tím, že Sedm je vlastně Šest. Jaj, to byla jízda.
Tolik prvních kapitol jsem v životě v jednom příběhu neviděl... Autore, autore... Humor? Přejde! Heavy: Smrt není strašlivá, je jen strašně ukecaná... jo jo, to je fakt, potkat tam něco takového, tak snad radši spáchám rituální sebevraždu.
Skrytý význam v tom není. V původním textu bylo číslování kapitol normálně 1-9. Tohle je bohužel chyba, která vznikla při nahrání na web a já si toho nevšimla. Tímto se autorovi/autorce i čtenářům omlouvám.
A protože se to autorovi/autorce zalíbilo, tak to zůstane tak.
Tady je autor snad jasný, ne? Přečíslování kapitol (náhoda) se mi fakt zalíbilo, prostě každá je "jednička". :o) Postava v pytli pravděpodobně není Cersei (ví Martin), mám za to, že na konci Tance žije. Otázka je, jestli jsem neulítl, že prolog Vichrů bude časově před epilogem Tance, ale celkem tomu věřím. Jińak jde pravděpodobně o nejdéle psanou povídku, protože má kořeny již v hodnocení prvního kola (kde se někdo vyjádřil, že by jej zajímalo něco víc o Sedmi)... akorát poznámky od tehdá byly včudu, z děravé hlavy jsem vydoloval něco málo a i z aktuálních poznámek jsem leccos neudržel... třeba v diáři Velkého Jiného mělo být něco jako "U nějaké-konkrétní-datum-v-blízké-budoucnosti se vyskytovala poznámka EE doplněná o spoustu vykřičníků... Tak nevím, buď se příliš horlivě chystá na koncert kapely E!E, nebo se díval na film Proroctví a příliš se jím inspiroval". ... je to Proroctví že jo, s tím Everybody Else?
Se spožděním začínám číst povídky, takže se autorům omlouvám, že jsem to tentokrát nezvládla i obodovat (tato se mi ve čtečce zařadila na první místo - udělala jsem nějakou chybu v názvech, takže to píši sem).
Velmi zábavná a vtipná povídka, u které jsem nekolikrát vyprskla smíchy. Berrik/Breivik mě rozsekl asi nejvíc :D. I když jsem to nestihla, určitě by si tato povídka ode mne vykoledovala nějaký bodík (a ne jen jeden).
Komentáře
Velmi osobité a originální dílo :-) Líbí se mi autorův smysl pro humor, bavila jsem se :-)
Takový gejzír nápaditých vtípků, slovních hříček a odkazů na náš svět i světy jiné na tak malém prostoru už snad ani není legální. :-) Smrt není strašlivá, je jen strašně ukecaná. A dělá si srandu z bohů. A nenechte se zmást tím, že Sedm je vlastně Šest. Jaj, to byla jízda.
Autore, autore... Humor? Přejde!
Heavy: Smrt není strašlivá, je jen strašně ukecaná... jo jo, to je fakt, potkat tam něco takového, tak snad radši spáchám rituální sebevraždu.
A protože se to autorovi/autorce zalíbilo, tak to zůstane tak.
Přečíslování kapitol (náhoda) se mi fakt zalíbilo, prostě každá je "jednička". :o)
Postava v pytli pravděpodobně není Cersei (ví Martin), mám za to, že na konci Tance žije. Otázka je, jestli jsem neulítl, že prolog Vichrů bude časově před epilogem Tance, ale celkem tomu věřím.
Jińak jde pravděpodobně o nejdéle psanou povídku, protože má kořeny již v hodnocení prvního kola (kde se někdo vyjádřil, že by jej zajímalo něco víc o Sedmi)... akorát poznámky od tehdá byly včudu, z děravé hlavy jsem vydoloval něco málo a i z aktuálních poznámek jsem leccos neudržel... třeba v diáři Velkého Jiného mělo být něco jako "U nějaké-konkrétní-datum-v-blízké-budoucnosti se vyskytovala poznámka EE doplněná o spoustu vykřičníků... Tak nevím, buď se příliš horlivě chystá na koncert kapely E!E, nebo se díval na film Proroctví a příliš se jím inspiroval". ... je to Proroctví že jo, s tím Everybody Else?
Velmi zábavná a vtipná povídka, u které jsem nekolikrát vyprskla smíchy. Berrik/Breivik mě rozsekl asi nejvíc :D.
I když jsem to nestihla, určitě by si tato povídka ode mne vykoledovala nějaký bodík (a ne jen jeden).