Průvodce Hrou o trůny

upraveno 12. června 2011 v Seriál Hra o trůny
«134

Komentáře

  • upraveno 27. dubna 2011
    jůůůů - pěkné

  • upraveno 27. dubna 2011
    thx, snad to někomu pomůže, snažil jsem se to osekat, co to šlo...
  • upraveno 27. dubna 2011
    no narval si do jednoho (jako) mé "místopis" a "postavy", pěkně zkrátil a graficky vyšperkova - imho super
  • upraveno 27. dubna 2011
    Mě se to moc líbí. Škoda, že už mám školu za sebou - vytiskla bych to jako referát, a připsala si jedničku ;-)
  • upraveno 27. dubna 2011
    Vypadá to perfektně. I když tady asi moc diváků, co nečetli knihu, nebude. :-)
  • upraveno 27. dubna 2011
    cos to udelal, aleku?
    hezky!
    :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 27. dubna 2011
    Hoďte na něj černý plášť nebo ho zabiju
  • upraveno 27. dubna 2011
    Buď je úplně mimo ten post, nebo já. Sázím na sebe :-)
  • upraveno 27. dubna 2011
    sarven je starej papoušek? :-D :-D
  • upraveno 27. dubna 2011
    a ty si zmije? :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 27. dubna 2011
    A může se starý p(P)apoušek naučit lovit zmije?
  • upraveno 27. dubna 2011
    sarven: Občas mi tak lidi říkaj. :-D

    flanker.27 - majuskule či miniskule záleží na tom, jestli podporuješ teorii prof. Ericha Fiedlera z Vídně. :-D A otázkou schopnosti lovu zmijí u papoušků, tím se zabýval přece Jan Hraběta. :-)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 27. dubna 2011
    Jůů, na té mapě jsou vyznačeny i všechny čtyry CHKO
  • upraveno 27. dubna 2011
    CHKO?
    Chráněné krajinné oblasti? Jinak dobrá práce Aleku, už se těším na rozšíření:-)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 27. dubna 2011
    j
  • upraveno 27. dubna 2011
    Proč ale 4? Čtyři máme NP, CHKO je 25...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 27. dubna 2011
    Olorin: Ano, to je možné?
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 27. dubna 2011
    Chmur: Proč by to v Zépadozemí mělo být stejné jako u nás? Mají tam jen 4 velké lesy.
  • upraveno 27. dubna 2011
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 27. dubna 2011
    Lord velitel bude jistě vděčen za chválu. Vítej mezi nás.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 27. dubna 2011
    Připojuji se ke chvále Lorda velitele. Moc podařené.
  • upraveno 27. dubna 2011
  • upraveno 27. dubna 2011
    Lord Veliteli..měl by sis zvolit nějakou vhodnou přezdívku ala Bílý býk nebp Meč jitra...něco co vystihuje tvé přednosti...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 27. dubna 2011
    Bivoj: Pojďte na kancééé
  • upraveno 27. dubna 2011
    schleitr: Ale fuj, ty bys mu hned přál to nejhorší. :-D

    flanker.27: Číšku ptáčku zeleného pééří...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 27. dubna 2011
    Olorin: Nevyděláš z jednoho vola dvou koží.
  • upraveno 27. dubna 2011
    Božský mouuuudrý Lu-lu-lu-lumíre!
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 27. dubna 2011
    Jeho ústy k nám promlouvá Perun.
  • upraveno 27. dubna 2011
    A pod sladkým nebem tráví lidé lidi jedem.

    Libuše, mrtvice.
  • upraveno 27. dubna 2011
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.