Tanec s draky vyšel!

upraveno 25. října 2012 v Tanec s draky
13»

Komentáře

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 21. srpna 2011
  • upraveno 21. srpna 2011
    a jak moc daleko je ten překlad, prosím? ;) právě jsem před chvílí dočetla čtvrtou knihu a už jsem celá jak na trní... :)
  • upraveno 22. srpna 2011
    Tanec v překladu by měl vyjít na jaře příštího roku.
  • upraveno 22. srpna 2011
    Tak zmena. Cesky tanec s drakmi uz dnes! Aspon v spravach bolo nieco o tom, ze v prahe sa narodilo 5 drakov :)
  • upraveno 22. srpna 2011
    JJ, sledovala jsem líhnutí :-)
  • upraveno 22. srpna 2011
    Zatím máme něco přes 100 stran hrubého překladu. Překladatelka Hana Březáková říká, že to jde docela dobře...
  • upraveno 23. srpna 2011
    tešíme sa
  • upraveno 23. srpna 2011
  • upraveno 30. srpna 2011
    zdravim. nasel jsem na internetu nejaky SK preklad. mrknete na uloz.to :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 30. srpna 2011
  • upraveno 30. srpna 2011
    omlouvam se za neznalost, ale co to presne znamena? dekuji za vysvetleni
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 30. srpna 2011
    ze to nekdo hodil do googlu a dal prelozit
  • upraveno 30. září 2011
    grrm píše že chorváti a portugalci už majú preklad. otázka je či sa to naozaj dá tak rýchlo, alebo je to "tak uchvátané vítezství, že není oč stát"
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.