FC NEVADA DRAGONS

upraveno 2. února 2011 v Rozličný pokec
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
11213151718150

Komentáře

  • upraveno 7. listopadu 2011
    Americký fotbal je dobrej tam se aspoň něco děje ( Rugby je sice lepší) oproti baseballu. Ten mne naopak nebaví hrát... V tom sportu se člověk unaví jedině tak jak kouká a čeká až někdo odpálí ten blbej míček... Ale jinak s holkama je to zábavný sport :-D
    Ovšem na Basket a Tenis nic nema :P :-D
  • upraveno 7. listopadu 2011
    v poho, to byl jen joke. Já jsem zkoušel softball a byla to slušná sranda. I se na to sem tam chvilku mrknu v telce. Horší je to s tim jejich fotbalem, to nedávám - ale věřím, něco na tom musí bejt, když to tak prožívaj.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 7. listopadu 2011
  • upraveno 8. listopadu 2011
    No my jsme se s kámošema snažili hrát baseball na základce. Místo pálky jsme měli násadu od motyky a rukavice maximálně pracovní. Kupodivu nás to bavilo. I když si nedělám iluze, že jsme znali pravidla. Myslím, že základní pravidla tohoto sportu již znám, ale prostě mě nebaví na to koukat, i když bych si to někdy rád ještě zahrál.
    Studenti co byli nějakou dobu v USA tvrdili, že pokud člověk pronikne do pravidel AF, tak se z toho stane nesmírně zábavný sport. Nedokážu posoudit, bo jsem do nich nepronikl a asi zřejmě ani neproniknu. Takže to pro mě zůstane do konce mých dnů debilní sport, na který můžou koukat jen debilní Američani:-) Moje chyba.
    Já osobně rád koukám na fotbal (ligu mistrů, když hraje Liberec), hokej (mistrovství světa, olympiáda), basketbal (NBA - bohužel momentálně nemám kde sledovat, final four), box (těžší váhy, vychrtlíci mě nebavěj) a K1
  • upraveno 8. listopadu 2011
  • upraveno 8. listopadu 2011
    Sarven: Bylo to myšleno s nadsázkou...Ty jsi zvláštní slovenská výjimka:-)
  • upraveno 8. listopadu 2011
    tak teraz som sa asi mal definitívne uraziť :)))
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 8. listopadu 2011
    V poslední době jsem si zamilovala rugby - to jsou frajeři, ne jako ty věchejtci a slečinky, co čutaj do kulatý mičudy nohama. Teď jsme s bratrem sledovali MS a bylo to neuvěřitelný. Dokonce u nás vzniká rugby team, bohužel jen pro chlapy :(((
  • upraveno 8. listopadu 2011
    no sledovať zealandsku haku pred finále (ešte prvykrát pred rokmi) to bol naozaj zážitok.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 8. listopadu 2011
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 8. listopadu 2011
    sarven: tak to jsem bohužel nemohla, protože minulé (a jediné kromě letošního) MS na NZ bylo v roce 1987. Vzhledem k tomu, že jsem se tothoto krásného roku na konci prázdnin zrodila, bylo to jaksi neproveditelné :))))
    Edit: blbě jsem četla - viděla jsem haku poprvé ve finále na Zélandu... Ta teplota mi dává :D
  • upraveno 8. listopadu 2011
    no ja som nemyslel ms na zealande. ale oni boli asi 4 roky dozadu vo finále s niekym. a tam robili haku. (proti francuzom, alebo anglicanom?) to mi utkvelo v pamäti, to som mal na mysli.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 8. listopadu 2011
    Já mám pocit, že proti Francouzům nehráli finále, ale nějaké semifinále v nejbližší minulosti - páč o tom mluvili páni komentátoři a dokonce pouštěli i nějaký záznam, kde All Blacks byli v šedivé!!! Mě došlo, že jsi nemyslel MS 87, ale až posléze - v poslední době mi to nějak nemyslí, došly mi prášky na hlavu :))))
  • upraveno 8. listopadu 2011
  • upraveno 8. listopadu 2011
    Haka je super, ale musíte budit respekt už před hakou, jinak se jen zesměšníte....
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 8. listopadu 2011
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 8. listopadu 2011
    Vážně to neznamená "Bože jak rád bych se vysral"?
  • upraveno 8. listopadu 2011
    V tvém případě možná :-)))
  • upraveno 8. listopadu 2011
    Krisa: Hezký
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 8. listopadu 2011
  • upraveno 9. listopadu 2011
    Moji zkušenost? :-) Seš si nějaký moc jistý mou zkušeností... :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 9. listopadu 2011
    Dobrá, ctím tvou vlastní nezkušenost... Lepší? :)
  • upraveno 9. listopadu 2011
    Nooo dalo by se o tom ještě chvíli polemizovat :D Ale asi ani jednoho z nás by to nebavilo...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 9. listopadu 2011
    A kdoví co by z nás vypadlo...
  • upraveno 11. listopadu 2011
    uf, jiráček slušne odstrelil šancu...
  • upraveno 11. listopadu 2011
    To je super, e aspoň sousedi na ten fotbal koukaj, když už to češi vzdali a ani ten stadion nevyprodali :-D

    Ba ne, samo koukam, šance to byla ohromná, škoda jí...
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 11. listopadu 2011
    Já taky koukám :-) Ale ty nový dresy! Jejej
  • upraveno 11. listopadu 2011
    No tak to nakonec dopadlo krásně. A co víc, možná po letech jsme opět viděli genialitu Rosickýho.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 11. listopadu 2011
    On je taky po letech konečně zdravý
  • upraveno 11. listopadu 2011
    Už jsem myslel, že se nedočkám vidět český národní tým hrát výborně...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.