FC NEVADA DRAGONS
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.
Komentáře
Ovšem na Basket a Tenis nic nema :P :-D
Studenti co byli nějakou dobu v USA tvrdili, že pokud člověk pronikne do pravidel AF, tak se z toho stane nesmírně zábavný sport. Nedokážu posoudit, bo jsem do nich nepronikl a asi zřejmě ani neproniknu. Takže to pro mě zůstane do konce mých dnů debilní sport, na který můžou koukat jen debilní Američani:-) Moje chyba.
Já osobně rád koukám na fotbal (ligu mistrů, když hraje Liberec), hokej (mistrovství světa, olympiáda), basketbal (NBA - bohužel momentálně nemám kde sledovat, final four), box (těžší váhy, vychrtlíci mě nebavěj) a K1
Edit: blbě jsem četla - viděla jsem haku poprvé ve finále na Zélandu... Ta teplota mi dává :D
Ba ne, samo koukam, šance to byla ohromná, škoda jí...