Hrdinové Písně - bodovací hra

upraveno 27. října 2012 v Akce a hlasování
1293032343556

Komentáře

  • upraveno 23. února 2012
    Já je četl, ale takhle mi to přišlo lepší. Pak jsem si ale řekl, že to nebylo ode mě fér. Tak to dosaď, ať se to hne, smazal jsem svoje bodování.
  • upraveno 23. února 2012
    Klidně jsi to mohl nechat, jenom jsem se ohrazovala :-)
    takže poslední stav
    Coldhands +2 (18)
    Illyn Payne -1(11)
    Rickon (10)
    Yohn Royce +1 (13)
  • upraveno 23. února 2012
    súhlasím s novou selekciou, už varíme z vody. poďme do víťazov víťazov a prehry z prehier. šampióni čakajú. ale asi to chce jasný predel, pravidla, možno nový topic?
    (chmur ideš na to?)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 23. února 2012
    V síni vítězů je 55 postav + 3 kontrovezní. Aby to fungovalo i dál (v systému nějakého pavouka) pro skupiny po čtyrech. Je třeba dosáhnout počtu 64. V seznamu nezařazených postav jsem do popředí zařadil postavy, které je podle mě třeba ještě někam zařadit. Jsou to postavy výrazné a většina z nich byla i v seriálu. Zbytek pod nimi je už jen na doplnění počtů.

    Ty čtveřice bych nebral od shora dolů podle seznamu, ale nějak bych je náhodně rozlosovat.
    Po podle skupin by to bylo asi tak, že by všichni začínaly s nulou. A kdo by jako první dosáhl nějakého počtu bodu (10) postoupil by do dalšího kola. (postup prvních dvou) a udělovaly by se body +2, +1, 0, -1
  • upraveno 23. února 2012
    Já jsem pro, dokonce by to i jakž takž vycházelo aby v každé úvodní čtveřici byla 1 POV.
  • upraveno 23. února 2012
    Montezuma: Náhodné losování je zavádějící. Může to dělat jen jeden člověk a ostatní musí spoléhat na jeho čestnost. Po předchozích zkušenost tady na fóru doporučuji něco transparentního. Brát to podle pořadí, abecedy, něčeho, co si může každý zkontrolovat.
    Sarven: Klidně se toho zhostím a rád, ale nechci se nikam cpát. Pokud to chce dělat někdo z "nováčků" nemám s tím problém. Nicméně, aby to vycházelo, tak musíme mít v každé skupině 64, přesně jak píše Montezuma. Možná by nebylo od věci, zařadit ještě jednu postavu do kontroverzních a pak mezi nimi vybrat ještě dva vítěze a poražené. Dejme tomu, že se tam dostali dodatečně. Takové předkolo. Ještě se na to podívám a zkusím něco navrhnout. Montezumův systém je OK, ale možná bychom mohli nechat postupovat vždy dva: 64 - 32 - 16 - 8 - finálová čtveřice.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 23. února 2012
    Varamyr Šestikůže -2 (8)
    Illyn Payne +1 (13)
    Rickon Stark -1 (8)
    Yohn Royce +2 (13)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 23. února 2012
    Síň poražených bych asi neřešil. Kolik lidí by to asi bavilo a aktivně by hlasovali pro ty odpadlíky?
    Pokud máte ve mě důvěru, tak bych to potom rozlosoval. Rozdělil bych to do tří losovacích košů. 16 POV, dalších 16 všeobecně oblíbených postav a zbylých 32.
  • upraveno 23. února 2012
    Já si stojím za svým návrhem, ale podřídím se pochopitelně většině. Neber si to osobně. Jde jen o zkušenost.
  • upraveno 23. února 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 23. února 2012
    S losováním či nasazováním nemám - když vyhraje Jon Snow - žádný problém :D:D:D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 23. února 2012
    Varamyr Šestikůže -2 (6)
    Illyn Payne -1 (12)
    Rickon Stark +1 (9)
    Yohn Royce +2 (15)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 23. února 2012
  • upraveno 23. února 2012
    Varamyr Šestikůže +2 (8)
    Illyn Payne -1 (11)
    Rickon Stark +1 (10)
    Yohn Royce -2 (13)
  • upraveno 23. února 2012
    Varamyr Šestikůže -2 (6) Nějak si nevybavuji, proč bych mu vlastně měla dát kladné body. V téhle sestavě je to dost těžké.
    Illyn Payne -1 (10) Mám ho relativně ráda (nikdy jsem netušila, že budu mít ráda nějakého kata), ale v téhle sestavě na něj vyšlo záporné hodnocení.
    Rickon Stark +2 (12) Asi to je pěkné kvítko a možná z něj vyroste něco úplně jiného, než byl jeho otec, ale je to malý Stark, a malí Starkové prostě dostávají nejvyšší hodnocení. To je známo.
    Yohn Royce +1 (14) viz. výše
  • upraveno 23. února 2012
    mám dôveru v montezumu, myslím, že keď to jeden človek urobí bude to efektívnejšie ako komplikované systémy kontroly.
  • upraveno 23. února 2012
    Varamyr Šestikůže +1 (7) pro nadpřirozené schopnosti mám slabost
    Illyn Payne -2 (8)
    Rickon Stark +2 (14) jeho jedinou chybou je, že zkazil zlovlka (no ale dát tříletému děcku na hraní vlka může tak jedině Stark :-))
    Yohn Royce -1 (13)

  • upraveno 23. února 2012
    Varamyr Šestikůže -2 (5) Ten prolog si zasloužil.
    llyn Payne +1 (9)
    Rickon Stark +2 (16) Doufám, že ho Oša trochu vychová. Malý děcko se zlovlkem na povel...
    Yohn Royce -1 (12)
  • upraveno 23. února 2012
    Varamyr -2 (3) ježíš, ten je tak nesympatický, dobře mu tak
    Ilyn +1 (10) je mi ho nějak líto
    Rickon +2 (18) určitě se z něho ještě něco zajímavého vyklube
    Yohn Royce -1 (11) bohužel tohle zbylo
  • upraveno 23. února 2012
    Coldhands +2 (20)
    Illyn Payne +1 (12)
    Rickon -1 (9)
    Yohn Royce -2 (11)

    Místo Studenoukého Varamyr Šestikůže (Sixskins).
  • upraveno 23. února 2012
    Varamyr +2 (5) - kladný body pro ochránce zvířat
    Ilyn +1 (11)
    Rickon -2 (16) - zbytek
    Yohn -1 (10)
  • upraveno 23. února 2012
  • upraveno 23. února 2012
    Ilyn už je tu nějak dlouho.Nemyslíte, že by měl mazat za Tywinem? A Yohn už možná taky.Já myslim, že ten výběr funguje i naopak, protože podle mě jsou oba schopní porazit třeba i Edmura, který se mezi svými vypracoval nahoru.
  • upraveno 23. února 2012
    Varamyr Šestikůže -2 (1)
    llyn Payne -1 (9) Snáď by už mohol ísť ku kontroverzným.
    Rickon Stark +2 (20) Vlčie deti do toho!
    Yohn Royce +1 (12)

    Nasadzujem múdreho ochranárskeho staršieho brata Viserysa.
  • upraveno 23. února 2012
    no to abecedne poradie je trochu "nefér" sú silnejšie a slabšie písmena. ale problém s tým nemám, víťaz musí tak či tak poraziť všetkých.
    mal by som jednu úpravu - urobil by som ešte väčšie rozdieli medzi dvoma hlasovaniami, aby to bolo viac o všetkých, než o presadzovaní si svojho. napr. že opakovať hlas sa dá až po 8 hlasovaniach (čiže už môže byť rozhodnuté, ako to všetci vidia inak). hm?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 23. února 2012
    S abecedním pořadím bych měla kardinální problém. Starkové by soupeřili se Starky. A i když bych si je dokázala seřadit podle oblíbenosti, tak jim odmítám udělovat záporné body! ;)
  • upraveno 23. února 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 23. února 2012
    Tak skládat postavy podle abecedy a přitom postupovat podle křestních jmen mě nenapadlo ani ze srandy. Vždyť to nedává smysl.
  • upraveno 23. února 2012
    proč?
  • upraveno 23. února 2012
    Varamyr Šestikůže +2 (3)
    llyn Payne +1 (10)
    Vyseris Targaryen -2 (8)
    Yohn Royce -1 (11)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.