Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
13839414344394

Komentáře

  • upraveno 20. dubna 2012
    hm, je to asi trochu iné. ak sa teda správne vyjadrujú, pretože píšu, že tam je kino verzia aj rozšírená verzia.
    tá rozšírená edícia, ktorú mám roky neponúka možnosť výberu. akurát označuje, ktoré scénky sú predĺžené a ktoré pridané.
    ak je to však jediný rozdiel, tak je proforma. pre mňa osobne sú všetky 3 extended lepšie ako pôvodné kino verzie, takže nemám dôvod pozerať kratšiu časť. nepostrehol som, že by tam boli iné/nové dokumenty. práve všetok ten doplňujúci materiál robí extended verziu úžasnou a vlastne dosiaľ neprekonateľnou. cca 9 hodín filmu plus cca 9 hodín dokumentov je úžasne porcia, navyše v danej kvalite.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. dubna 2012
    sarven: To právě je přesně ta verze co mám.
  • upraveno 20. dubna 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. dubna 2012
    Velké starosti kde je vzít a nekrást :)
  • upraveno 20. dubna 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. dubna 2012
    Počkej, teď jsem nepochopil, ty říkáš, že tvoje verze volbu neumožňuje. Já mám verzi, která to umožňuje.
  • upraveno 20. dubna 2012
  • upraveno 21. dubna 2012
  • upraveno 21. dubna 2012
    Vy byste si měli založit nějaký vlastní topic Family Joys nebo tak něco. :-)
  • upraveno 21. dubna 2012
    to ne, občasná zmínka stačí :) potom by to už nebylo to "Joy"
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 21. dubna 2012
    heavy: To je přece na nějakym tom mimibazaru nebo jak se to jmenuje :)
  • upraveno 21. dubna 2012
    Já jsem se odtam musel odhlásit, protože mi chodily nevyžádané reklamy na sunar. :-)
  • upraveno 21. dubna 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 21. dubna 2012
    sarven: Správně, ty můj kluku (to mi jen heavy připomenul jednu reklamu) :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 25. dubna 2012
    Konečně! Trailer.

    Největší nářez roku! Co roku? Desetiletí. Kéž by to promítali i u nás. :-/
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 25. dubna 2012
    Stačí mi vidět From the creators of Baraka a ne. Spánek na školním představení si eště pamatuju.
  • upraveno 25. dubna 2012
    vižualy brettejking Simsala bim....hm takže nic pro mne :-D Si počkám na stórylajn brettejking :-)

    hej musím tu přihodit jeden krásný polský čat rozhovor (upravený češtinou pro snazší čitelnost) na steamu:
    "Dišaj mi zdochnul pies"
    "I tak zvyčajně?"
    "Nie, s efektami specialnymi!!!"
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 25. dubna 2012
    Toť vskutku zajímavá asociace :)
  • upraveno 25. dubna 2012
    Asi mám bujnou fantasii, ale holt se vždy rozřehtám, jak ten chudačisko pes chcípá se specielními efekty :-D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 25. dubna 2012
    :D Ja sa smejem na tom ironickom: ,,Nie, so špeciálnymi efektami!" :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 25. dubna 2012
    Já doufám, že ta odpověď byla odseknutí, protože co za člověka by to řeklo o pejskovi...
  • upraveno 25. dubna 2012
    Jistěže to bylo odseknutí na blbou otázku :-) Překlad do češtiny by nebyl tak přesný, protože by se neřeklo "Jen tak obyčejně?" ale "Jen tak, z ničehož nic?". Šlo prostě o úryvek z čatu dvou spoluhráčů.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 25. dubna 2012
    Ale já mám pocit, že jsem někde slyšel takovej vtip...

    Tady naštěstí nemám Jarlinu představivost :)
  • upraveno 25. dubna 2012
    Víš, já holt nesnáším filmy postavené na specielních efektech a děj nic moc. Dlouhé pasáže efektů i přetáčím, když aspoň děj stojí za shlédnutí.
    a není to vtip - je to skutečný úryvek :-)
  • upraveno 25. dubna 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 25. dubna 2012
    Což o to, ale musí ten efekt bejt přirozená součást děje, zapadat, nepředvádět se sám o sobě. Nemůže to pochopitelně stát jen na efektech. Zrovna jsem viděl Battleship, řekl jsem si pro svou zálibu v lodičkách tomu dám šanci, i když to asi bude blbé. Blbé to bylo, nudné ovšem taky, a chtělo to ohromovat efektama (kterejch ovšem na film za 200 melounů zas tak moc nebylo).
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 25. dubna 2012
    Já mám přesně takový problém s Avatarem - podívala jsem se na něj, protože to byla "revoluce v kinematografii" a následovalo pekelný zklamání a nuda.
  • upraveno 25. dubna 2012
    tak nějak si říkám - kdy skončí ta pitomá móda a pro jakou cílovou skupinu je něco tak blbého a povrchního určeno? Kéž by se ten horentní rozpočet utratil na jiné věci :(
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 25. dubna 2012
    Cílová skupina: Američan z Vysočan.
  • upraveno 25. dubna 2012
    spíš by mne zajímal charakterový profil a analýza životních hodnot takového konzumenta balastu za těžké prachy :-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.